Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Presonus StudioLive 16.0.2 USB 16 Kanal Dijital Mikser

Ürün Kodu : 034-000422
47.084 TL
Havale Fiyatı
45.672 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Presonus StudioLive 16.0.2 USB 16 Kanal Dijital Mikser

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Esnek Bağlantı Seçenekleri

StudioLive profesyonel canlı sound üretimi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye fazlasıyla sahiptir: 22 adet high-pass filtre (her kanal ve aux için), 12 phase-reverse, 24 adet gate, compressor, limiter, 3-band parametric EQ (her kanal, aux çıkış, FX bus ve main). Yaptığınız işlerde seste maksimum performansın ve gelişmiş bir müzikalitenin elde edilebilmesi için bütün StudioLive dijital efektleri 32-bit olarak çalışmaktadır.

Fat Channel (Her kanalda EQ, Kompresör, Limiter, Gate) StudioLive'ın kalbini oluşturan "Fat Channel", herhangi bir seçim butonuna basılarak her kanal girişine, her aux çıkışına ve ana çıkışlara uygulanabilecek kapsamlı bir EQ'ya ve dinamiklere sahiptir. High pass filtreler ve üç-bant parametrik EQ algoritmaları, Presonus'un özel olarak tasarlanmış dijital EyeQTM EQ'su baz alınarak müzikal sonuçlar elde edebilmek için yaratılmışlardır. Fat Channel'ın aynı zamanda içerdiği kompresörler, limiterlar ve gateler, PreSonus'un ödül kazanmış ACP88'ini takiben, gelişmiş dinamik kontroller sunabilmek amacıyla yeniden modellenmişlerdir.

 


16 Kanal Dijital Kontrol

StudioLive 16.0.2, çok kanallı kayıt yazılımı CAPTURE ile beraber gelmektedir, bu sayede tüm performanslarınızı StudioLive’ı kutusundan çıkartır çıkarmaz kaydedebileceksiniz. CAPTURE yazılımı StudioLive 16.0.2 için mükemmel bir arayüz olacak biçimde tasarlanmıştır ve böylelikle ayarların ve kayıtların kolaylıkla yapılması sağlanmıştır. Endüstri standardı dijital çok kanallı hard disk kaydedicilerin görüntüsünde olan ve bunların hissini veren CAPTURE yazılımı bütün müzisyenler ve mühendisler için tanıdık bir arayüzdür. StudioLive HDR yazılımı tam bir edit imkanı sağlamanın yanı sıra ProTools, Cubase, Nuendo, Logic, Sonar ve diğer tüm kayıt ve müzik prodüksiyon yazılımlarıyla uyumlu olacak şekilde kayıtları wav. formatında çıkartabilir. Alternatif olarak FireWire aracılığıyla önceden kaydedilmiş kayıtlarınızı StudioLive 16.0.2 içerisinden çaldırabilir ve parçalarınızı StudioLive 16.0.2’nin miks yetenekleri ve gücü ile miksleyebilirsiniz, ardından miksin son halini CAPTURE ile kaydedersiniz! İşte güç budur!


Profesyonel Ses İşleme

Presonus, pre-amfinin kalitesinin iyi bir ses kaydı için ne kadar kilit bir rol oynadığının farkındadır. Mikrofon pre-amfisinin görevi sinyalin analogtan dijitale çevrilebilmesi için mikrofon sinyali seviyesini line sinyal seviyesine yükseltmektir. Mikrofonu line seviyesine yükseltme işleminde, sinyal dijitale çevrilmeden önce mikrofon voltajı yaklaşık 400 kat artırılır. Ucuz bir pre-amfinin sağlayacağı yetersiz dönüşüm neticesinde elde edeceğiniz cılız, gürültülü ve sert bir sestir. StudioLive yüksek kaliteli pre-amfileriyle aradığınız temiz ve sıcak sesleri size sağlar.BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.