Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Oktava MK319 Siyah Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : AEPRVX45
13.070 TL
Havale Fiyatı
12.678 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Oktava MK319 Siyah Condenser Mikrofon
 

MK219'un halefi olan MK 319, ayrıntılara aynı amansız özeni ve efsanevi performansı geliştirilmiş bir biçimde sunar. MK319, ızgara içindeki ses kırılmalarını azaltmak için akustik olarak tasarlanmış, daha yumuşak ve daha açık bir sesin yanı sıra daha sağlam ve darbeye dayanıklı olan yeni bir kasaya yerleştirilmiştir.

Anahtarlar da iyileştirildi ve hala manyetik reed anahtarları kullanılırken mekanizma, ekstra dayanıklılık ve daha kolay kullanım için yeniden tasarlandı.
Solda bulunan bir anahtar (Yüksek Geçişli Filtre) mikrofonun kesme frekansını değiştirmeye izin verir. Bu, doğrudan mikrofon amplifikatörünün girişindeki düşük frekanslı girişimi azaltır. Bu ayar, aynı zamanda, yakın mesafede kullanıldıklarında tüm basınç gradyan dönüştürücülerinde meydana gelen kaçınılmaz bas kuvvetlendirmesini de telafi eder (yakınlık etkisi).
İkinci anahtar, hassasiyeti 10 dB azaltır. Bu seçenek, yüksek SPL ortamlarında veya yüksek sesli enstrümanların (örneğin saksafon) kaydedilmesiyle kullanılmalıdır.

Mikrofon, stüdyo ve yayın kullanımı için tasarlanmış sabit modelli, kardioid, geniş diyaframlı bir mikrofondur. Düşük gürültülü gizli preamplifikatör devresi ile birleştirilmiş klasik tasarım altın sıçramalı teflon kapsül içerir ve insan sesine özel sıcaklık ve netlik veren hafif bir varlık artışı ile 40 hz'den 16 khz'ye yumuşak bir frekans tepkisi sağlar.

Bu mikrofon ayrıca gitarlar, genel giderler ve sıcak ve net bir sesin gerekli olduğu diğer uygulamalar için idealdir. Mikrofonun tasarımı, kullanıldığı sesi sempatik ve gurur verici bir şekilde öne çıkarmak için özel olarak ayarlanmıştır.

Teknik Özellikleri:
Yönelimi (Ses Alış Açısı)

Cardioid

Kendi gürültüsü: <14 dBa

Ses şiddeti: SPL@ 1kHz> 122dB

Pad Özelliğiı: Var (-10dB)

Düşük Frekans Filtresi(High Pass Filter)ı: Var

Ağırlık: 490 g

Uzunluk: 205 / 52 mm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.