Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Novation Launchkey 37 MK3 Midi Klavye

Ürün Kodu : elt_nov1016
7.906 TL
Havale Fiyatı
7.668 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Novation Launchkey 37 MK3 Midi Klavye

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Hıza duyarlı tuşlar ve pedlerle maksimum ifade Son derece etkileyici klavye ile duyguyu sese çevirin. Hıza duyarlı tuşlar, dokunuşunuzun kuvvetine tepki verir. Örneğin, tuşa sert bir şekilde basmak, daha küstah ve yüzünüze gelen bir ses ile sonuçlanacaktır; Tuşa ince bir şekilde basmak, performansınıza nüanslar eklemek için ideal olan daha yumuşak bir tonla sonuçlanacaktır.

Yerleşik performans pedleri, daha büyük ve daha etkileyici bir tasarımla MK2'den yükseltildi. Pedler ayrıca dokunuşunuzun kuvvetine tepki vererek daha dinamik performanslar sağlar. Arkadan aydınlatmalı pedler, parmakla davul çalmak, örnekleri tetiklemek, melodiler yaratmak ve çok daha fazlası için mükemmeldir.


Melodiler ve akorlar yaratmanın yeni yolları

Launchkey MK3, seslerle etkileşime geçmenin birçok yeni yolunu ve melodileri yaratmanın yeni yollarını kullanır. Yeni üç akor modu, akorları tek bir notaya basarak tetiklemenizi sağlar. Bu, yalnızca müzik oluştururken değil, canlı performanslar için de oldukça kullanışlıdır. Üç akor modu sabit, ölçek ve kullanıcıdan oluşur ve ikincisi kendi akor modellerinizi dikte etmenize izin verir.Yeni ölçek modları, notaları seçilen bir ölçekte tetiklemek için hem tuş yatağını hem de pedleri değiştirmenize olanak tanır. Bu, melodiler oluşturmak için idealdir, herhangi bir tuşa basmanıza ve tutarlı ve tonda bir şey yaratmanıza olanak tanır. Çok yönlü arpejleyici, kolaylıkla ritmik melodik parçalar oluşturmanıza olanak tanır.


Dolu dolu müzik yazılım paketi ile tamamlayın

Kodlayıcılar ve taşıma kontrolleri ile derinlemesine entegrasyon Etkileyici klavye ve pedlere ek olarak Launchkey MK3, müzik yazılımınızın ve sanal enstrümanlarınızın maksimum kontrolü için bir dizi taşıma kontrolü ve kodlayıcı kullanır. Kodlayıcılar, enstrümanlar ve efektler içindeki otomasyonu ve ince ayar parametrelerini kontrol etmek için mükemmeldir. Ableton ile derin entegrasyon, taşıma kontrollerini bir sonraki seviyeye taşıyarak bilgisayar ve kontrolör arasında geçiş yapma ihtiyacını en aza indirir.

Birlikte verilen güçlü müzik yazılımıyla kutudan çıktığı gibi çalışmaya başlayın. Her şeyden önce Launchkey MK3, müzik üretmeye ve üretmeye başlamanızı sağlayan güçlü bir DAW olan Ableton Live Lite ile eksiksiz olarak gelir.


Özellikler

Ableton Live için tasarlandı – İhtiyacınız olan tüm kontrollere anında erişim Hissederek yaratın ve oynayın – Hıza duyarlı klavye ve hıza duyarlı 16 ped, etkileyici ve dinamik performans sağlar
Akorlarla yaratıcı olun – Üç akor modu (sabit, ölçek ve kullanıcı), akorları tek parmakla tetiklemenizi sağlar
Asla yanlış bir notaya basmayın – Ölçek modları, tuşları ve pedleri seçilen ölçekteki notalara aktarır
Capture MIDI – Ableton Live'ın Capture MIDI özelliğine tek dokunuşla erişim, asla bir fikri kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir
Melodileri harekete geçirin – Güçlü arpejleyici sizi yeni melodik, armonik ve ritmik yerlere götürür
Her şeyi MIDI'yi kontrol edin - Beş pimli MIDI çıkışı, herhangi bir MIDI uyumlu cihazla çalışır
Okunması kolay ekran – 16x2 karakter ekranı, kontrol ettiğiniz veya seçtiğiniz şeyin durumunu kolayca görmenizi sağlar

 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.