Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Novation Launchkey 25 MK3 Midi Klavye

Ürün Kodu : elt_nov1015
6.912 TL
Havale Fiyatı
6.705 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Novation Launchkey 25 MK3 Midi Klavye

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Yaratmaya Başlayın

İster Ableton Live'da klipler başlatıyor, ister başka bir büyük DAW'da beste yapıyor olun, müzik oluşturma süreciniz üzerinde basitleştirilmiş, sıkı bir şekilde entegre edilmiş kontrol istersiniz Novation Launchkey 25 MK3 ile elde edeceğiniz şey budur. Ölçek ve Akor Modları, güçlü bir arpejatör ve optimize yanıtlı daha büyük hıza duyarlı pedler gibi yeni özellikleri bir araya getiren Launchkey 25 MK3, kullanımı her zamankinden daha sezgisel ve müziğinizi kafanızdan hoparlörlerinize taşımanın en hızlı yolu

Launchkey 25 MK3'ün belki de en heyecan verici yeni özelliği, sekiz yerleşik Ölçek Modudur. Farkında olsak da olmasak da hepimiz modları kullanırız. Artık 3. nesil Launchkey ile, müzik teorisine takılıp kalmadan Dorian modunda smokin 'Mixolydian bas serisini bırakabilir veya tatlı bir solo çalabilirsiniz. (Elbette, biraz teori bilmek hiçbir müzisyene zarar vermez!) Ölçek Modları, çaldığınız anahtarları seçtiğiniz ölçeğin notalarına dönüştürür. Sadece kök notunuzu ve istediğiniz ölçeği seçin ve ardından çalın. Ne kadar başarılı bir klavyeci olursanız olun, Launchkey yaratıcı sürecinizi kolaylaştıracak ve müzikal kelime bilginizi genişletecektir.


Yeni Akor Modları, Arpej Oluşturucu ve Mutasyon

Akor Modları, Launchkey MK3'ün tuşlarını ve pedlerini, çaldığınız her notanın ton ve harmonik olarak ilişkilendirildiği, müzik keşfi için etkileşimli bir kontrol yüzeyine dönüştürür. Arpejatör, yeni fikirleri keşfetmenize ve mükemmel melodileri çabucak birleştirmenize izin verirken, mutasyon işlevi kalıplarınızı heyecan verici yeni müzikal ifadeler olarak yeniden birleştirir.

Özel Modlar, controller ve yazılım arasındaki iletişimi basitleştirerek her zamankinden daha fazla gücü parmaklarınızın ucuna getirir. Tarayıcı tabanlı Novation Components aracı kullanılarak programlanabilen Özel Modlar, Launchkey'inizin davranışını özelleştirmenize izin vererek size kontrol atamaları, MIDI yönlendirmesi, ped rengi ve daha fazlası üzerinde tam hakimiyet sağlar.


Harici donanımınızı bağlayın

5 pinli MIDI DIN bağlantısına sahip harici bir ekipman kullanıyorsanız, Novation Launchkey 25 buna bağlanabilir. İster bağımsız ister bir bilgisayarla kullanın, donanım synth'lerinizi ve cihazlarınızı donanımınıza bağlayın ve Launchkey'den her şeyi kontrol edin. Önceki nesil Launchkey'lerde bu özellik yoktu ve Novation'ın onu Launchkey 25 MK3'e eklemesinden çok memnunuz!

Launchkey platformu her zaman sınırsız müzikal ifade hakkındadır ve MK3 revizyonu bu mantrayı ileriye taşır. Launchkey 25 MK3’ün daha büyük hıza duyarlı pedleri size dinamikler üzerinde daha fazla kontrol sağlarken, sekiz sabit döner düğmesi yazılım enstrümanlarınızı zahmetsiz, gerçek zamanlı performans kontrolü ile hayata geçirir. Ableton Live ile entegrasyon hava geçirmezdir, Capture MIDI işlevini etkinleştirmek için özel bir düğmenin yanı sıra track arm, quantize ve tıklama ve döngü kontrolleri ile Oturumunuzda her zamankinden daha hızlı ve kolay uçabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.