Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann USM 69 i Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : AMNQRSY9
317.131 TL
Havale Fiyatı
307.617 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann USM 69 i Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Sesin Doğal Güzelliğini Yakalayın

USM 69 i Değişken Modelli Stereo Mikrofon, iki K67 çoklu model kapsülü ve birbirinden bağımsız olarak çalışan bağımsız amplifikatör aşamaları olan çift kapsüllü bir stereo mikrofondur. Kapsüller, M/S ve X/Y tarzı stereo yakalama için 270 derecelik bir açıyla istiflenir ve döndürülür. Her kapsül, esnek ses yakalamada en üst düzey için ayrı ayrı değiştirilebilen çok yönlü, kardioid, şekil-8, hiperkardioid ve geniş açılı kardioid polar desenlere sahiptir. USM 69 i, kapsüllerin ses yedekleme yakalama uygulamaları için ayrı mono mikrofonlar olarak işlev görmesine izin veren bağımsız çıkış aşamalarına sahiptir. USM 69 i, vokal ve enstrümanların önemli stüdyo kayıtları için güçlü bir stereo mikrofondur.

 


Esnek Çift Kapsül Tasarımı

Neumann USM 69 i Condenser Mikrofon, sesin en doğal ve etkileyici halini yakalamanızı sağlar. Üstün condenser teknolojisi sayesinde enstrümanlarınızın ve ses kaynaklarınızın gerçek sesini hiç kaybetmeden kaydedebilirsiniz. Kristal berraklığında ses kalitesi, dinleyicilere müziğinizin en saf ve duygusal halini sunar.Neumann USM 69 i, esnek çift kapsül tasarımı ile farklı kayıt ihtiyaçlarınıza cevap verir. Seçilebilir polar desenleri sayesinde, kaydedeceğiniz ses kaynağının en iyi şekilde yakalanmasını sağlar. Sahne performanslarından stüdyo kayıtlarına kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunar. Her detayı en net şekilde kaydedin.


Özellikler

Stereo M/S ve X/Y Yakalama USM 69 i, iki bağımsız kapsül ve amplifikatör aşamasına sahiptir. Kapsüller, vokal ve enstrümanların yakın X/Y ve M/S tarzında yakalanması için 270 derecelik bir açıyla istiflenmiştir.
Tekli Çalışma
Bağımsız amplifikatör aşamaları, ses yedekleme yakalama için bağımsız mono çalışmaya izin verir. Esnek Kutup Modelleri
Her kapsül, değiştirilebilir çok yönlü, kardioid, şekil-8, hiperkardioid ve geniş açılı kardioid polar paternlere sahiptir.
Mükemmel Ses Kalitesi
USM 69 i, Neumann'ın bozulmamış ses kalitesini ve düşük gürültülü zeminini sunar ve ultra kritik stüdyo vokal/enstrüman kaydı için ideal bir seçimdir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.