Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann U 87 Ai Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : AGKRSTW3
147.053 TL
Havale Fiyatı
142.641 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann U 87 Ai Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Neumann U 87 Ai gerçek bir efsanedir. 1967'de piyasaya sürülen, son 50 yılda sayısız hit kaydının sesini şekillendirdi. Ve bu şarkılar radyoda duyurulduğunda, birçok DJ bir U 87 Ai'nin önüne oturdu. Efsane devam ediyor: Bugüne kadar hiçbir profesyonel kayıt stüdyosu Neumann U 87 Ai olmadan tamamlanmış sayılmaz. U 87 Ai, geniş diyaframlı yoğunlaştırıcı mikrofonun özüdür. Konik gövdesi ve ikonik başlık tasarımı kolektif bilincin bir parçası haline geldi: Stüdyo mikrofonu böyle görünüyor. Aynısı sesi için de geçerlidir: U 87 Ai stüdyo kalitesini temsil eder; diğer mikrofonların ölçüldüğü altın standart haline geldi. U 87 Ai'yi diğerlerinden ayıran şey, doğrusallık ve karakterin benzersiz birleşimidir. Eksen frekans tepkisi oldukça düz olmasına rağmen, belirli bir karizma sergilemektedir. Kulağa doğru geliyor! Bu, U 87 Ai'yi hem çok yönlü hem de anında tanınabilir hale getirir.

 


KLASİK NEUMAN MÜHENDİSLİĞİ

Teknik olarak konuşursak, U 87 Ai, zamansız formülü onlarca yıldır değişmeyen geleneksel bir tasarımdır. U 87 Ai, 1960'ların başındaki daha az efsanevi olmayan U 67 ile aynı çift diyaframlı kondenser kapsül tasarımını kullanıyor. Kafa amplifikatörü de, tüp tahrikli öncülüyle aynı tasarım ilkelerine dayanmaktadır, ancak U 87 Ai, bunları minimum sinyal yolu ve transformatör dengeli çıkışı ile benzersiz bir FET devresi aracılığıyla gerçekleştirir ve maksimum sinyal bütünlüğü ve yüksek ortak mod reddi.


Eşsiz Netlikte Bir Sütüdyo

Sonuç, eşsiz netlikte bir stüdyo mikrofonudur. Doğal sesi ve benzersiz orta kademe varlığı, U 87 Ai'yi hem şarkıcılar hem de mühendisler tarafından övgüyle karşılanan nihai vokal mikrofonu ve ayrıca seslendirme, dublaj ve sesli kitaplar gibi konuşma uygulamaları için birincil seçim haline getiriyor. Üç yönlü modellerinin her birinde dengeli tepkisi nedeniyle, U 87 Ai ayrıca akustik gitardan davullara kadar her şey için çok yönlü bir mikrofondur. Sağlam bas tepkisi ve mükemmel orta kademe detayı nedeniyle, genellikle bas ve gitar dolaplarının önünde görülür. Klasik kayıtlar için, U 87 Ai sıklıkla solistlerin spot mikrofonu olarak kullanılır, örn. çello. U 87 Ais stereo çifti, pop ve cazdan klasik müziğe hemen hemen her türde piyano kaydı yapmak için birçok mühendisin tercih ettiği seçimdir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.