Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann TLM 170 R mt stereo set Mikrofon

Ürün Kodu : AEHKMVZ5
349.618 TL
Havale Fiyatı
339.129 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann TLM 170 R mt stereo set Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Kapsamlı Kullanım ve Estetik Tasarım

Neumann'ın siyah TLM 170 R Çok Modelli Büyük Diyaframlı Stüdyo Kondenser Mikrofonu, FET 100 teknolojisi, dengeli, transformatörsüz bir çıkış aşaması, düşük kendi kendine gürültü ve etkileyici bir dinamik aralık.

Döner bir anahtar aracılığıyla beş yön özelliği seçilebilir. Altıncı konumda, "R" olarak işaretlenmiş, yönlü desenler, birlikte verilen N 248 güç kaynağı ile uzaktan kontrol edilebilir. Bu amaç için özel bir kablo gerekli değildir. Mikrofonun arkasında, son derece yüksek ses basıncı seviyeleri için 10 dB'lik bir zayıflama anahtarı ve yapıdan kaynaklanan gürültüyü bastırmak için yüksek geçiren bir filtre bulunur. Arkadaki ikinci bir anahtar, mikrofonun, yapıdan kaynaklanan istenmeyen gürültüyü bastırmak için 100 Hz'nin altındaki frekans yanıtını azaltmasını sağlar.

Baş ızgarasının içindeki geniş diyaframlı kapsül, geniş bir kabul açısı üzerinden tüm kutupsal desenler için çok yumuşak bir frekans tepkisine sahiptir. Eğriler düzdür ve ± 100°'lik bir açı içinde 10 kHz'e kadar 0° frekans eğrisine paraleldir. Sonuç olarak, TLM 170 R, tüm polar desenler için çok eşit bir dağınık alan yanıtına sahiptir. Mikrofona farklı yönlerden daha fazla yansıma geldiğinden, bu yankılanan bir ortamda önemlidir. Akustik bilgi, mikrofon tarafından kaydedildiğinde ton kalitesinden etkilenmez. Bu özellik, düzeltici rezonans etkilerine başvurmadan elde edilir.


Sağlam Yapı, Uzun Ömürlü Kullanım

Standart kardioid paterni ile karşılaştırıldığında, hiperkardioid özelliği, yandan gelen sesi daha verimli bir şekilde bastırır. Geniş açılı kutup düzeni, özellikle büyük ses kaynaklarını kaydetmek için kullanışlıdır. N 248, fantom voltajını değiştirerek kutup düzenini uzaktan kontrol eder. Aralık, nominal 48V değerinin ± 3V'sidir. Mikrofon üzerindeki döner anahtar, uzaktan kumanda olan R konumunda olmalıdır. Bu anahtar konumunda TLM 170 R mikrofon, fantom gücünün mutlak değerini analiz eder ve karşılık gelen kutup düzenini seçer. Mikrofonun geleneksel çalışmasına benzer şekilde standart bir 3 pimli mikrofon kablosu kullanılır. Kablo uzunlukları 1000' kadar olabilir


Profesyonel Kalitede Stereo Ses

TLM teknolojisi ile normal çıkış transformatörü bir elektronik devre ile değiştirilir. Geleneksel transformatörlerde olduğu gibi, iyi bir ortak mod reddi sağlar ve dengeli ses sinyalini etkileyebilecek RF girişimini önler.

Mikrofonu bomlara veya standlara takmak için eğilebilir bir yan braket dahildir. Braket, mikrofonu mekanik şoktan etkili bir şekilde koruyan kauçuk elemanlarla donatılmıştır. Gerekirse mikrofonun diğer tarafına da monte edilebilir. IC 4 kablosunu kullanırken, braket ve tutucunun çıkarılması gerekir. Mikrofon daha sonra kablonun döner montajlı konektörüne bağlanabilir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.