Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann TLM 170 R mt Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : AFGPTWY6
126.792 TL
Havale Fiyatı
122.988 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann TLM 170 R mt Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

ZAMANININ ÖNÜNDE

TLM 170 R, en evrensel mikrofonumuz olabilir. Muazzam bir dinamik aralıkta, beş kutup düzeninin her birinde hem eksende hem de eksen dışında dikkate değer bir doğrusal frekans tepkisi sunar. Böylece TLM 170 R, kendi sonik izini vermeden oda ambiyansı da dahil olmak üzere herhangi bir kaynağın doğal sesini yakalayabilir. Ek olarak, mikrofonun yönlülüğü, isteğe bağlı N248 PSU aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir. TLM 170 R, yüksek çözünürlük düşünülerek tasarlandı. Daha 1983'te 130 dB'lik muazzam bir dinamik aralığa ulaştı. Neumann'ın fet 100 teknolojisini, en yüksek sinyal seviyelerinde bile sonik şeffaflık ve güçlü bas iletimi sağlayan transformatörsüz bir çıkış aşamasıyla kullanan ilk mikrofondu. Sonik dönüştürücüsü daha az etkileyici değil. K89 çift diyaframlı kapsül, her anlamda yüksek doğrusallık sunar: yumuşak frekans tepkisi, hızlı geçici tepki ve frekanstan bağımsız kutupsal desenler. Yankılanan ortamlarda çok önemli olan tüm kutupsal desenler için dağınık alan tepkisi bile renksiz kalır.

 


GERÇEKTEN EVRENSEL

TLM 170 R, orkestra kayıtları için mükemmel bir mikrofondur ve hem ana mikrofon hem de spot mikrofon olarak kullanılabilir. Aynı zamanda TLM 170 R, insan sesini doğal güzelliğiyle yakalayan, vokal ve konuşma için mükemmel bir mikrofondur. Yalnızca 14 dB'lik kendi kendine gürültü ile TLM 170 R, istenmeyen tıslamalar eklemeden hassas sesler için kullanılabilir. Aynı zamanda, –10 dB ön zayıflama anahtarını kullanarak son derece yüksek 154 dB SPL kaynaklarını işleyebilir. İkinci bir anahtar, 100 Hz'lik bir alçak kesimi etkinleştirir. Döner bir anahtar aracılığıyla beş kutup düzeni seçilebilir: omni, geniş kardioid, kardioid, hiperkardioid ve şekil-8. Altıncı konumda, desenler isteğe bağlı N248 PSU'dan uzaktan kontrol edilebilir. Model kontrolü Neumann'ın voltaj algılama şeması aracılığıyla çalıştığı için özel kablolara gerek yoktur: Fantom voltajı, P48 standardının izin verilen ±4 V aralığı içinde değişir. TLM 170 R, modelini mutlak voltaja göre ayarlarken diğer mikrofonlar etkilenmeden kalır.


Özellikler

Mükemmel mikrofon diye bir şey olmayabilir, ancak TLM 170 R oldukça yakındır: Küçük diyaframlı bir mikrofonun ses hassasiyetini ve doğrusallığını klasik bir geniş diyaframlı mikrofonun yumuşaklığı ve esnek model kontrolü ile birleştirir.

Vokaller ve enstrümanlar için çok yönlü stüdyo beygir
Yüksek dinamik aralık: 130 dB
Çok düşük kendi kendine gürültü
Tüm 5 polar model için eşit frekans yanıtı
Desen seçimi için uzaktan kumanda seçeneğiT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.