Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofon

Ürün Kodu : BDENU238
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
74.131 TL
Havale Fiyatı
71.907 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Neumann TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofon

Benzersiz Performans!

TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofonu Nikel , olağanüstü dürtü doğruluğuna sahip yeni bir ses dönüştürücüye sahiptir. Neumann TLM 107 Nikel, akustik performansı bir dizi uygulamaya uyacak şekilde optimize etmenize olanak tanıyan, seçilebilir beş kutup modeline (çok yönlü, kardioid, şekil-8, geniş açılı kardioid ve hiperkardioid) sahiptir. 20Hz ile 20kHz arasındaki tüm frekans aralığında doğru ses reprodüksiyonu sağlayan TLM 107, 8 kHz'e kadar neredeyse lineer reprodüksiyon ve vokallere varlık ve netlik katan en yüksek frekanslarda hafif bir artışla dengeli ses sunar.

TLM 107 Studio Set Ni Condenser Mikrofon, özellikle kritik 'S' sesi olmak üzere konuşmayı doğal olarak yeniden üretmede iyidir. Izgara, pop seslerine karşı düşük hassasiyet için optimize edilmiştir ve ses dönüştürücü, toprak geriliminde her iki diyaframla kenar sonlandırılmıştır. Bu, toza ve neme karşı iyi bir hassasiyet sağlar.


Profesyonel kalitede bileşenler

Neumann TLM 107 Studio Set, geleneksel bir çıkış transformatörü yerine bir elektronik devreye sahip, transformatörsüz bir mikrofondur. Bu yenilikçi tasarım, mükemmel ret sağlar ve genellikle dengeli ses çıkışını etkileyen paraziti önler. Ek olarak, TLM 107 Stüdyo Set Condenser Mikrofon yalnızca 10dB-A'lık kendi kendine gürültüye sahiptir ve bozulma olmaksızın 141dB'ye kadar olan ses basınç seviyelerinin üstesinden gelebilir.

Neumann TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofon

Neumann TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofon

Yenilikçi ve çok yönlü

TLM 107 Stüdyo Set, mikrofonun tüm işlevlerini kontrol etmenizi sağlayan tek bir gezinme anahtarı ile donatılmıştır. Anahtarın solundaki ve sağındaki LED'ler Ped ve Low Cut durumunu gösterirken, krom halkanın altındaki bir ışık yön modelini vurgular.

40Hz Low Cut ayarı paraziti temel ton aralığının altına düşürürken, 100Hz ayarı konuşma ve ses kaydı için mükemmeldir. Ped anahtarı, maksimum ses basıncı seviyesini 141dB'den 153dB'ye çıkarmanıza izin verir ve en yüksek sesli enstrümanları bile kristal netliğinde kaydetmeye uygundur.


Kutu İçeriği

Beş kutup düzenine (omni, geniş kardioid, kardioid, hiperkardioid, şekil sekiz) sahip çok modelli geniş diyaframlı mikrofon
Polar patern, PAD ve düşük kesim için LED aydınlatmalı ekrana sahip navigasyon anahtarı
Ses özellikleri: transparan, insan sesinin doğal reprodüksiyonu, olağanüstü geçici yanıt
Beş kutup düzeni ayarının hepsinde dengeli ses

Neumann TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofon Nikel

Neumann TLM 107 Studio Set Condenser Stüdyo Mikrofon

Özellikler

Akustik Çalışma Prensibi: Basınç Gradyan Transdüseri Yön Modeli: Omni, Geniş Açı Kardoid, Kardoid, Hiperkardioid, Şekil-8 Frekans Aralığı: 20Hz - 20kHz Hassasiyet: 11mV/Pa @ 1kHz - 1 Ohm Nominal Empedans: 50 Ohm Nominal Yük Empedansı: 1 kOhm Eşdeğer Gürültü Seviyesi, CCIR: 22dB Eşdeğer Gürültü Düzeyi, A Ağırlıklı: 10dB-A Sinyal-Gürültü Oranı, CCIR: 72dB Sinyal-Gürültü Oranı, A Ağırlıklı: 84dB Maksimum SPL: 141dB Maksimum Çıkış Voltajı: 10dBu Besleme Gerilimi: 48V, ±4V Akım Tüketimi: 3.2mA Bağlayıcı: 3-Pinli XLR Ağırlık: 445g Boyutlar: 64mm x 145mm (D x L)


 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.