Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann TLM 107 BK Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : ADENTVY4
66.571 TL
Havale Fiyatı
64.574 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann TLM 107 BK Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

21. YÜZYIL MİKROFONU

TLM 107, uygun fiyata gerçek yüksek tanımlı ses kalitesi sunar. Neumann bu mikrofonu, post işleme ve miksaj için tüm seçenekleri korumak amacıyla orijinal kaynağa sadık, renksiz bir ses görüntüsü yakalamayı tercih eden proje ve ev stüdyosu kullanıcıları için geliştirdi. TLM 107 ise her durumda herhangi bir kaynağın yüksek kalitede kaydını yapmak için gereken tüm esnekliği sunar. Neumann, TLM 107'ye modern bir görünüm kazandırmaya karar verdi, ancak büyük konik kafa ızgarası, M 49 tüp mikrofon gibi Neumann klasiklerinin ikonik tasarımını yansıtıyor. Mikrofonun arkasındaki şık gezinme düğmesi, tüm ayarları tek bir yerden kontrol ettiği için kullanımı keyiflidir: ped (0/–6 /–12 dB), alçak kesim (lin/40 Hz/100 Hz) ve kutup desenleri (çok yönlü/geniş kardioid/-kardioid/-hiper-kardioid/¬şekil-8).

 


NEUMAN MÜHENDİSLİK

Yeni geliştirilen çift diyaframlı kondenser kapsül, tüm polar modeller için olağanüstü geçici tepki ve genişletilmiş, dikkatlice dengelenmiş bir frekans tepkisi sunmak üzere TLM 107 için özel olarak tasarlanmıştır. Bu, genel ses dengesini etkilemeden kayıt durumuna göre yön düzenini ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu, büyük bir diyafram mikrofonu için oldukça sıra dışı! TLM 107'nin her ortamda gerçek Neumann kalitesi sunduğunu söylemeye gerek yok.TLM serimizin bir üyesi olan TLM 107, en yüksek seviyelerde bile açık, şeffaf bir ses ve tam, sınırsız bir bas iletimi sağlayan transformatörsüz bir devre ile çalışır. Gürültüyü azaltmak ve yakın mikrofonlama durumlarında yakınlık etkisini telafi etmek için iki düşük kesim ayarı mevcuttur.
TLM 107, iki ped ayarı olmadan bile 141 dB'ye kadar (ön zayıflama ile 153 dB'ye kadar) muazzam ses basıncı seviyelerinin üstesinden gelebilir. TLM 107, çok sessiz bir kayıt stüdyosunda ortam gürültüsünden çok daha düşük olan yalnızca 10 dB-A'lık bir kendi kendine gürültüye sahiptir. Başka bir deyişle, TLM 107 kayıtlarınıza ne gürültü ne de istenmeyen bozulma eklemeyecektir.


Özellikler

Son teknoloji, ancak uygun fiyatlı geniş diyaframlı mikrofon Vokaller ve enstrümanlar için çok yönlü stüdyo beygir Son derece esnek: 5 polar desen, çoklu ped ve düşük kesim seçenekleri Ultra şeffaf ses için trafosuz devre Son derece düşük kendi kendine gürültü En yüksek ses basıncı seviyelerinde bile bozulma yokT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.