Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann KM 185 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : AJKMV258
50.600 TL
Havale Fiyatı
49.082 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann KM 185 Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

En İnce Detayları Yakalayın

Bugünlerde pek çok mikrofon kendi ses izlerini eklemek için tasarlanmış olsa da, hiçbir şey eklemeden veya çıkarmadan orijinal akustik olayın aslına sadık bir şekilde yeniden üretilmesini gerektiren birçok uygulama var. Neumann Series 180 burada devreye giriyor.

Neumann 180 Serisi, farklı başlatma modellerine sahip üç üyeden oluşur: KM 183 (omni), KM 184 (kardioid) ve KM 185 (hiperkardioid), böylece sahne ve stüdyo uygulamalarının çoğunu kapsar. 180 Serisi mikrofonlar modüler olmadığından, modüler KM A ve KM D Serisinden (analog ve dijital çıkış aşamaları için çok çeşitli değiştirilebilir kapsül kafaları sunar) daha uygun maliyetlidir.


Profesyonel Ses Kaydının Gücü

Cazip fiyatlarına rağmen KM 185, son teknoloji Neumann mühendisliği sunar. Hiperkardioid paterni frekanstan bağımsızdır; arkadan gelen sesin (120°) reddi, düşük frekanslarda bile mükemmeldir. Pratik kullanımda, çoklu mikrofon kurulumlarında ve hassas stereo/surround görüntüleme için çok önemli olan geniş bir alma açısı üzerinde ses renklendirmesi yoktur. KM 185'in frekans yanıtı, daha fazla parlaklık için 10 kHz civarında hafif bir tiz kaldırma ile çok düzgün ve doğrusaldır. Yenilikçi transformatörsüz kafa amplifikatörü, 127 dB'lik geniş bir dinamik aralık sunar ve kapsülün ses bütünlüğünü korumak için özenle tasarlanmıştır. KM 185, yalnızca 15 dB-A'lık çok düşük bir kendi kendine gürültüye sahiptir ve bozulma olmadan 142 dB'ye kadar yüksek ses basıncı seviyelerini işleyebilir. Düşük empedans çıkış aşaması nedeniyle KM 185, iletim kaybı olmadan 300 metreye (1000 fit) kadar uzun kabloları çalıştırabilir.


Dayanıklı Tasarım, Sürekli Performans

KM 185, stüdyo ve sahne uygulamaları için evrensel bir mikrofondur. Şeffaf sesi, KM 185'i piyano, akustik gitar, dik bas, keman, çello, nefesli çalgılar, davul ve perküsyon gibi akustik enstrümanlar için mükemmel bir mikrofon yapar. Eksen dışı renklendirme olmaksızın 120°'de yüksek reddi, KM 185'i, trampeti kaydederken hi-hat'tan dökülmeyi bastırmak gibi zorlu uygulamalarda mükemmel bir problem çözücü yapar. KM 185, insan sesi için özel olarak optimize edilmemiş olsa da, genellikle klasik vokaller için ve sonik özgünlüğün çok önemli olduğu durumlarda kullanılır. Küçük boyutu nedeniyle KM 185, görsel olarak göze batmaz ve TV ve radyo uygulamaları için çok uygundur.

Eksen dışı renklenme olmadan tek tip hiperkardioid desen
İstenmeyen sesin yüksek düzeyde bastırılması
Hafif bir tiz kaldırma ile doğrusal frekans yanıtı
Düşük kendi kendine gürültü (15 dB-A)
İletim kayıpları olmadan uzun kablo çalışmaları için düşük empedans çıkışı
Kompakt boyut, görsel olarak göze batmayan


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.