Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann KM 184 Stereo Set Çift Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : AFSUWZ38
75.427 TL
Havale Fiyatı
73.164 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann KM 184 Stereo Set Çift Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Bir stüdyo eliti. Neumann KM 184 Stereo Mikrofon Seti, kusursuz kayıt oturumlarına açılan kapınızdır. Vokaller, enstrümanlar ve daha fazlası için özel olarak tasarlanmış iki yoğunlaştırıcı mikrofonla her ayrıntıyı yakalayın. Her iki mikrofon da kardioid polar paterniyle önemli olana odaklanır ve performansınızın önüne arka plan gürültüsünün veya geri bildirimin çıkmamasını sağlar.

138 dB'lik yüksek ses basıncı seviyesi, mikrofonu yakın mikrofon yaylıları, üflemeli çalgılar, perküsyon ve daha fazlası için uygun hale getirir. Dahası, 9kHz'lik artışla pürüzsüz bir frekans tepkisi taze bir ton dengesi sunar. Bu, kayda her bastığınızda gerçekten olağanüstü ses anlamına gelir.

Dakikalar içinde işe başlayın. KM 184 Stereo Mikrofon Seti, sihri sorunsuz bir şekilde yakalamanıza yardımcı olan stüdyo temel öğeleriyle birlikte gelir. İki ön camla patlamaları ve ıslıkları kaldırın ve iki döner montaj parçası sayesinde mikrofonlarınızı kolaylıkla konumlandırın. Hepsi orada, kutunun içinde.


Optimize edilmiş mekanik

Neumann KM184 Kardioid Mikrofon, ev ve profesyonel kayıt stüdyoları için idealdir. Optimize edilmiş mekanik yapısı, küresel üretim topluluğunda bir standart haline gelmesine yol açmıştır. Mikrofonun ince şekli ve iletim özellikleri, 184'ü özellikle radyo ve televizyon için uygun hale getirir.

Neumann'ın KM 184 Stereo Çifti, yüksek ses basıncı seviyelerini (aşırı yüklenmeden önce 138dB'ye kadar) kolaylıkla idare edebilir, bu da onu nefesli çalgılar, perküsyon veya ziller için uygun kılar. Ama aynı zamanda son derece sessiz olması, onu akustik gitarların ve diğer orkestra enstrümanlarının ince nüanslarını yakalamak için mükemmel bir seçim yapıyor.


Ana Özellikler

İki minyatür yoğunlaştırıcı mikrofonla stüdyo kayıtlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın
Yüksek SPL işleme sayesinde vokalleri ve enstrümanları bozulma olmadan yakalayın
Arka plan gürültüsünü ve geri bildirimi kardioid kutup düzeniyle durdurur
Ön camlar ve döner montaj aparatları ile kayıt yapmaya hazır gelirT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.