Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann KM 184 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : EJMRSZ47
41.256 TL
Havale Fiyatı
40.018 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann KM 184 Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Bugünlerde pek çok mikrofon kendi ses izlerini eklemek için tasarlanmış olsa da, hiçbir şey eklemeden veya çıkarmadan orijinal akustik olayın aslına sadık bir şekilde yeniden üretilmesini gerektiren birçok uygulama var. Neumann Series 180 burada devreye giriyor.

Neumann 180 Serisi, farklı başlatma modellerine sahip üç üyeden oluşur: KM 183 (omni), KM 184 (kardioid) ve KM 185 (hiperkardioid), böylece sahne ve stüdyo uygulamalarının çoğunu kapsar. 180 Serisi mikrofonlar modüler olmadığından, modüler KM A ve KM D Serisinden (analog ve dijital çıkış aşamaları için çok çeşitli değiştirilebilir kapsül kafaları sunar) daha uygun maliyetlidir.


KARDİYOİD

Cazip fiyatlarına rağmen KM 184, son teknoloji Neumann mühendisliği sunar. Kardioid paterni frekanstan bağımsızdır; arkadan gelen sesin (180°) reddi, düşük frekanslarda bile mükemmeldir. Pratik kullanımda, çoklu mikrofon kurulumlarında ve hassas stereo/surround görüntüleme için çok önemli olan geniş bir alma açısı üzerinde ses renklendirmesi yoktur. KM 184'ün frekans yanıtı, daha fazla parlaklık için 9 kHz civarında hafif bir tiz kaldırma ile çok düzgün ve doğrusaldır. Yenilikçi transformatörsüz kafa amplifikatörü, 125 dB'lik geniş bir dinamik aralık sunar ve kapsülün ses bütünlüğünü korumak için özenle tasarlanmıştır. KM 184, yalnızca 13 dB-A'lık çok düşük bir kendi kendine gürültüye sahiptir ve bozulma olmaksızın 138 dB'ye kadar yüksek ses basıncı seviyelerini işleyebilir. Düşük empedans çıkış aşaması nedeniyle KM 184, iletim kaybı olmadan 300 metreye (1000 fit) kadar uzun kabloları çalıştırabilir.


Özellikler

KM 184, stüdyo ve sahne uygulamaları için evrensel bir mikrofondur. Şeffaf sesi, KM 184'ü piyano, perküsyon, davul, akustik gitar, dik bas, keman, çello, nefesli çalgılar ve üflemeli çalgılar gibi akustik enstrümanlar için mükemmel bir mikrofon yapar. KM 184, solistlerin yanı sıra topluluklar için de kullanılabilir. Üstün eksen dışı davranışı sayesinde KM 184, mükemmel görüntüleme ile stereo ve surround kayıt için mükemmel bir mikrofondur. KM 184, insan sesi için özel olarak optimize edilmemiş olsa da, genellikle klasik vokaller için ve sonik özgünlüğün çok önemli olduğu durumlarda kullanılır. Küçük boyutu nedeniyle KM 184 görsel olarak göze batmaz ve TV ve radyo uygulamaları için çok uygundur.

Eksen dışı renklenme olmadan tek tip kardioid desen
Hafif bir tiz kaldırma ile doğrusal frekans yanıtı
Çok düşük kendi kendine gürültü (13 dB-A)
İletim kayıpları olmadan uzun kablo çalışmaları için düşük empedans çıkışı trafosuz devre
Kompakt boyut, görsel olarak göze batmayan


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.