Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann KM 183 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : ACDEGS34
35.640 TL
Havale Fiyatı
34.571 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann KM 183 Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Bugünlerde pek çok mikrofon kendi ses izlerini eklemek için tasarlanmış olsa da, hiçbir şey eklemeden veya çıkarmadan orijinal akustik olayın aslına sadık bir şekilde yeniden üretilmesini gerektiren birçok uygulama var. Neumann Series 180 burada devreye giriyor. Neumann 180 Serisi, farklı başlatma modellerine sahip üç üyeden oluşur: KM 183 (omni), KM 184 (kardioid) ve KM 185 (hiperkardioid), böylece sahne ve stüdyo uygulamalarının çoğunu kapsar. 180 Serisi mikrofonlar modüler olmadığından, modüler KM A ve KM D Serisinden (analog ve dijital çıkış aşamaları için çok çeşitli değiştirilebilir kapsül kafaları sunar) daha uygun maliyetlidir.

 


çok yönlü

Cazip fiyatlarına rağmen KM 183, son teknoloji Neumann mühendisliği sunar. Çok yönlü deseni tek tiptir ve büyük ölçüde frekanstan bağımsızdır. Pratik kullanımda, çoklu mikrofon kurulumlarında ve hassas stereo/surround görüntüleme için çok önemli olan geniş bir alma açısı üzerinde ses renklendirmesi yoktur. KM 183'ün basınç dönüştürücü kapsülü, dağınık alanda düz bir frekans yanıtı için eşitlenir. Serbest alanda (yani ses kaynağına yakın), 10 kHz'de yaklaşık 7 dB'lik bir tiz artışı vardır. Yenilikçi transformatörsüz kafa amplifikatörü, 127 dB'lik geniş bir dinamik aralık sunar ve kapsülün ses bütünlüğünü korumak için özenle tasarlanmıştır. KM 183, yalnızca 13 dB-A'lık çok düşük bir kendi kendine gürültüye sahiptir ve bozulma olmaksızın 140 dB'ye kadar yüksek ses basıncı seviyelerini işleyebilir. Düşük empedans çıkış aşaması nedeniyle KM 183, iletim kaybı olmadan 300 metreye (1000 fit) kadar uzun kabloları çalıştırabilir.


UYGULAMALAR

KM 183, stüdyo uygulamaları için evrensel bir mikrofondur. Şeffaf sesi, KM 183'ü piyano, perküsyon, davul, akustik gitar, yaylılar, nefesli çalgılar, üflemeli çalgılar, koro gibi akustik enstrümanlar ve sonik özgünlüğün çok önemli olduğu her yerde mükemmel bir mikrofon yapar. Bir basınç dönüştürücü olarak KM 183'ün düşük frekans tepkisi sınırsızdır, bu da onu orkestra ve kilise org kayıtları için mükemmel bir seçim haline getirir. Üstün eksen dışı davranışı sayesinde KM 183, stereo ve surround kurulumlarda son derece iyi çalışır. Küçük boyutu nedeniyle KM 183 görsel olarak göze batmaz ve TV ve radyo uygulamaları için çok uygundur.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.