Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Neumann BCM 104 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : CDFJSUY9
46.051 TL
Havale Fiyatı
44.670 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Neumann BCM 104 Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Yayın, dinleyicilere ulaşmanın stüdyo kaydından çok daha hızlı bir yoludur. Bu nedenle Neumann, radyo DJ'lerinin, spikerlerin, haber spikerlerinin, talk show sunucularının ve hikayeleri, iyi hisleri ve en son bilgileriyle gün boyunca bize rehberlik eden herkesin ihtiyaçlarına ve çalışma koşullarına özel olarak hitap eden bir mikrofon geliştirmeye karar verdi. BCM 104, duyguları mükemmel bir şekilde iletmek için tasarlanmıştır. Karakteristik şekli, endüstri standardı mikrofon bom kollarıyla kullanım için işlevsel olarak optimize edilmiştir. Elastik montajı sayesinde BCM 104, yapıdan kaynaklanan gürültüye karşı iyi korunur. Baş ızgarasının arkasındaki entegre bir açılır ekran, kapsülü hava patlamalarından ve patlayıcılardan korur. Artan hijyen için, hızlı temizlik için başlık kolayca bükülür.

 


Sinyallere Karşı Yüksek Ortak

BCM 104'ün geniş diyaframlı yoğunlaştırıcı kapsülü, renklenme veya istenmeyen artefaktlar olmadan sesinizin her nüansını yakalar. BCM 104'ün elektronik devresi, yalnızca 7 dB-A'lık son derece düşük bir kendi kendine gürültüye sahiptir ve bozulma olmadan 138 dB'ye kadar muazzam ses basıncı seviyelerini işleyebilir. Dengeli çıkışı, minimum uğultu paraziti ve yabancı sinyallere karşı yüksek ortak mod reddi sağlamak için transformatörsüz çalışır; bilgisayar ekranlarından. Ses altı bir filtre, 20 Hz'nin altındaki frekansları bastırır. Yakın konuşma işlemi için, yakınlık etkisini telafi etmek için isteğe bağlı 100 Hz alçak kesim mevcuttur. İkinci bir anahtar, dinamik mikrofonlar (genellikle kondansatörlü mikrofonlardan çok daha düşük hassasiyete sahip olan) için tasarlanmış ekipmanlarla kullanım için BCM 104'ün çıkış seviyesini azaltmak için -14 dB ön zayıflamayı etkinleştirir. Düşük kesim ve ön zayıflama seçenekleri genellikle kurulum sırasında yalnızca bir kez seçildiğinden, her iki düğme de mikrofonun içinde gizlidir.


İNSAN SESİ İÇİN TASARLANDI

BCM 104, arkadan gelen sesi mükemmel şekilde reddeden sabit bir kardioid modele sahiptir. Frekans yanıtı, 4 kHz civarında hafif bir varlık artışı ve gelişmiş konuşma anlaşılırlığı için 10 kHz'in üzerinde hafif bir tiz yükseltme ile çok doğrusaldır. Olağanüstü geçici tepkisi sayesinde BCM 104, insan sesinin her nüansını çarpıcı ayrıntılarla yakalar. Geniş frekans tepkisi nedeniyle BCM 104, konuşma uygulamalarından çok daha fazlası için kullanılabilir, örn. vokal ve çok çeşitli enstrümanlar seslendirdi.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.