Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Nektar GXP88 - 88 TUŞ MIDI KLAVYE

Ürün Kodu : DKQTUZ49
15.246 TL
Havale Fiyatı
14.789 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Nektar GXP88 - 88 TUŞ MIDI KLAVYE

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Maksimum ifade için 88 notalı yarı ağırlıklı klavye Nektar'dan GXP88, dokunuşa kadar kendinizi ifade etmenizi sağlar. Yarı ağırlıklı 88-tuşlu tuş yatağı, hız ve aftertouch özelliklerine sahiptir, yani çalımınızın her nüansını yakalar. İnce dokunuşlardan güçlü akorlara kadar GXP88, çalma tarzınızı olağanüstü ayrıntılarla tercüme eder. Tuş yatağına ek olarak GXP88, hem pitch bend hem de modülasyon tekerleklerinin yanı sıra bir ifade pedalı soketine sahiptir. Ayrıca, iki adede kadar pedal pedalı için bağlantı sağlayan 1/4 inçlik bir TRS jakı da dahildir.

Derin entegrasyon için 14 atanabilir RGB düğmesi ve aktarım denetimleri GXP88'i geleneksel MIDI klavyeden ayıran şey, çok çeşitli yerleşik kontrollerdir. Kolaylaştırılmış kontrol paneli, GXP88'i en sevdiğiniz DAW ile entegre etme konusunda derinlemesine çalışmanıza olanak tanır. Yerleşik taşıma kontrolleri, fare ve klavye arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan müzik yazılımınızda hızlı ve kolay bir şekilde gezinmenizi sağlar. Ayrıca, parça seçimi ve ses denetiminin yanı sıra DAW pencerelerini açma ve kapatma olanağı sağlar.


Doğrudan Kontrole İzin Veren Mekanik Tuşar

Taşıma kontrollerinin yanı sıra, klavyede atanabilir 14 aydınlatmalı RGB düğmesi bulunur. Bu, MIDI programlarıyla ve çok çeşitli DAW içi parametrelerle doğrudan etkileşime girmenizi sağlar. Ayrıca, RGB düğmeleri için doğrudan kontrole izin veren yeni Tuş Tekrarlama motoruyla kullanılmak üzere ikiye katlanırlar.Tuş Tekrarlama Motoru – ritmik ilham için gerçek zamanlı araç Yenilikçi Key Repeat motoru, yeni ritmik fikirler ve öğeler için ilham sağlar. Tuş Tekrarlama motorunu kullanarak, Tekrarlama Oranları, Vurgu, Aralık, Salınım seçeneklerini seçip kontrol edebilir ve dokunma sonrası ve hız için yönlendirme seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Motor etkinleştirildiğinde, maksimum çok yönlülük için ikinci kodlayıcı özel bir tempo kontrolüne dönüştürülür (harici bir MIDI saatiyle senkronize edilmediği sürece).


Nektarine'e 16 adede kadar eklenti yükleyin

Eşzamanlı eklenti işlevi. Özel Nektarine eklenti kontrol yazılımını kullanarak, eşzamanlı kullanım için 16 adede kadar VST veya AU enstrüman eklentisi yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Özel yazılımı kullanarak anında yama geri çağırmanın yanı sıra RGB yama düğmelerinin her birinden doğrudan yama kontrolünden yararlanabilirsiniz. Yüklü tüm eklentilerinizden klavye bölgeleri, katmanlar ve bölmeler bile tanımlayabilirsiniz. Buradan eklenti ayarlarınızı ve eklenti kombinasyonlarını çoklu yama dosyasına kaydedebilirsiniz. Bu, çeşitli VST kombinasyonlarını bir düğmeye dokunarak hatırlamanıza olanak tanır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.