Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Lewitt LCT 640 TS Condenser Stüdyo Mikrofonu

Ürün Kodu : elt_lwt_1004
elit-truck.svg (6 KB) Aynı Gün Kargo
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
elit-fast.svg (6 KB) 2 Saatte Hızlı
Teslimat
47.124 TL
Havale Fiyatı
45.710 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Lewitt LCT 640 TS Condenser Stüdyo Mikrofonu

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!


Lewitt LCT 640 TS Condenser Stüdyo Mikrofonu

Profesyonel Ses Kayıtlarında İleri Seviye Deneyim LCT 640 TS ile Mümkün!

Lewitt LCT 640 TS Condenser Stüdyo Mikrofon, en son teknolojiye sahip olup profesyonel ses kayıtlarınızı mükemmelleştiriyor. Bu üstün kaliteli mikrofon, size olağanüstü bir ses deneyimi sunarak performansınızı zirveye taşıyor.

Eşsiz Ses Hassasiyeti
Lewitt LCT 640 TS Condenser Stüdyo Mikrofonu, inanılmaz derecede hassas bir ses sunar. Gelişmiş kapsül tasarımı ve yüksek kaliteli transdüserleri sayesinde her ayrıntıyı net bir şekilde yakalayabilirsiniz. Söylediğiniz her kelime ve çalınan her nota, canlı, doğal ve zengin bir şekilde kaydedilir.


Net ve Doğal Sesler

Lewitt LCT 640 TS, olağanüstü ses hassasiyeti sunar. Gelişmiş kapsül tasarımı ve yüksek kaliteli transdüserleri sayesinde her ayrıntıyı kristal berraklığında yakalayabilirsiniz. Her kelime ve nota, canlı ve doğal bir şekilde kaydedilir.

Lewitt LCT640 TS Condenser Stüdyo Mikrofonu

Lewitt LCT640TS Stüdyo Mikrofonu Kondenser

Çok Yönlü Kullanım

Lewitt LCT 640 TS Condenser Stüdyo Mikrofon, geniş bir uygulama alanına sahiptir. Stüdyo kayıtlarından canlı performanslara kadar her alanda etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Vokal kayıtlarından enstrümanların mükemmel tınılarına kadar her detayı kristal berraklığında yakalayabilirsiniz. Bu mikrofon, sınırsız yaratıcılık imkanı sunar.


Üstün Dayanıklılık

Lewitt LCT 640 TS Kondenser Stüdyo Mikrofonu, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Dayanıklı metal gövdesi ve yüksek kaliteli malzemeleri, mikrofonunuzun yıllar boyunca güvenle performans göstermesini sağlar. Ayrıca, dahil edilen koruyucu taşıma çantasıyla kolayca taşınabilir ve saklanabilir.

Avusturya'da tasarlanan ve üretilen Lewitt LCT 640 TS Stüdyo Kayıt Mikrofonu, kayıt işlemi hakkında düşünme biçimimizde devrim yaratacak. Ön ve arka diyaframın sinyali bağımsız devreler tarafından sağlandığından, kayıttan sonra bile her türlü kutupsal deseni dinamik olarak uygulayabilirsiniz. Lewitt LCT 640 TS Condenser Mikrofon, kapsülün ön ve arka diyaframının sinyalini ayrı olarak çıkış verir. Standart XLR kabloya ek olarak verilen adaptör kablosundaki fişi takarak ve bu yeni nesil mikrofonun tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Tek bir kaynağa bağlı kalmak yerine, tüm sesi yakalamak için her iki çıkışı kullanın ve farkı görün.

Lewitt LCT 640 TS Condenser Mikrofonu Kutu

Lewitt LCT 640 TS Stüdyo Mikrofonu

Kullanımı Kolay ve Ayarlanabilir

Lewitt LCT 640 TS Kondenser Stüdyo Mikrofon, kullanıcı dostu bir arayüze ve sezgisel kontrollere sahiptir. Hızlı ve kolay kurulumu ile zamandan tasarruf edebilir ve istediğiniz ses ayarlarını kolaylıkla optimize edebilirsiniz. Bu mikrofon, mükemmel performans için size kolaylık sağlar.

Ses Kalitenizi Yükseltin, Performansınızı Maksimuma Çıkarın

Lewitt LCT 640 TS Condenser Stüdyo Mikrofonu ile ses kayıtlarınızda profesyonel kaliteye ulaşın. En ince detayları bile yakalayarak mükemmel ses netliği ve derinlik elde edin. Yüksek kaliteli yapısı ile uzun süreli kullanım için idealdir. Hemen şimdi Lewitt LCT 640 TS'i deneyin ve ses performansınızı üst seviyeye taşıyın!


En İyi Kayıt İmkanı

Stereo kayıt almak için iki adet mikrofona ihtiyaç duyarsınız. Ancak eğer bir Lewitt LCT 640 TS Condenser Mikrofona sahipseniz bunu tek mikrofonla da yapabilirsiniz. Mikrofonun yanındaki çıkışıda sinyal kaynağına yöneltin alttaki XLR çıkışla birlikte her iki çıkışı DAW'nızda stereo olarak giriş yapın ve kaydedin. Stereo genişliğini ayarlamak için her iki sinyalin panorama ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Yazılımla desen değişimi

LCT 640 TS Stüdyo Mikrofonu ile sesi kaydettikten sonra, deseni değiştirmek için DAW eklentisini kullanabilirsiniz. Çoklu Model Modunda LCT 640 TS Condenser Mikrofon, mükemmel bir ses stüdyosu çoklu model kondenser mikrofonunun tüm iyi bilinen özelliklerine sahiptir. Beş kutuplu desen: omni, geniş kardioid, kardioid, supercardioid ve figure-8. Perfect Match teknolojisi, tüm LCT 640 TS’in 1 kHz’de aynı hassasiyete sahip olmasını sağlar. LCT 640 TS Stüdyo Mikrofonu yeni bir kayıt tekniği dünyasına kapılar açıyor.

Lewitt LCT 640 Ts Stüdyo Kondenser Mikrofon

Pop Filtre

Yepyeni tasarım verimli manyetik pop filtre, sanatçının yüzünün 2 / 3'ünü örtmeden patlama ve tıslamaları etkin bir şekilde azaltır. Her kayıttan en iyi şekilde yararlanmanın en ince ve rahat yollarından biridir.Geleneksel ve ileri görüşlü işlevselliğin bir kombinasyonu olan LCT 640 TS gelişmiş ve üstün kaliteli bir mikrofon dan beklediğiniz her detayı size fazlasını sunarak karşılar.


Lewitt LCT640TS Stüdyo Mikrofon Kondenser Kutu İçeriği

Teknik Özellikler

Tip: Condenser, harici olarak polarize
Akustik Çalışma Prensibi: Basınç gradyan dönüştürücü
Diyafram: 3 mikron altın püskürtmeli Mylar
Dönüştürücü Ø: 25,4 mm, 1 inç
Kutup Deseni (Çift Çıkış Modu): Post prodüksiyonda herhangi bir kutup desenini oluşturun
Kutup Modeli (Çoklu Model Modu): Omni, geniş kardioid, kardioid, süper kardioid, şekil-8
Hassasiyet: 31,4 mV/Pa, -30,1 dBV/Pa (kardioid), 30,3 mV/Pa, -30,3 dBV/Pa (omni), 34,1 mV/Pa, -29,4 dBV/Pa (şekil-8)
Eşdeğer Gürültü Düzeyi: 10,5 dB (A), kardioid
Maks. Yüzde 0,5 THD için SPL: 133,8 dBSPL, 0 dB ön zayıflama
Sinyal / Gürültü Oranı: 83,5 dB (A)
Dinamik Aralık: 123,3 dB (A)
Ön zayıflama Pedi: 0 dB, -6 dB, -12 dB, -18 dB
Low-cut Filtre: Doğrusal, 40 Hz (12 dB/okt), 80 Hz (12 dB/okt), 160 Hz (6 dB/okt)
Dahili Empedans: 110 Ohm
Nominal Yük Empedansı: 1.000 Ohm
Besleme Gerilimi: 48 V +/- 4 V
Akım Tüketimi: 5.1 mA
Mikrofon Muhafazası: Çinko döküm
Bağlantı Şekli: Altın kaplama 3 pimli XLR + Mini 3 pimli XLR
Mikrofon Boyutları: 158 x 52 x 36 mm, 6,22 x 2,04 x 1,42 inç
Mikrofon Net Ağırlığı: 425 g, 14,9 oz


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.