Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Lewitt LCT 540 Sub Zero Condenser Stüdyo Mikrofonu

Ürün Kodu : elt_lwt_1003
31.838 TL
Havale Fiyatı
30.883 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Lewitt LCT 540 Subzero Condenser Stüdyo Mikrofonu

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Son Teknoloji!

En son teknolojiye sahip, ses mühendisliğinde fark yaratan, kapsül ve devre tasarımında ileriye dönük bir yaklaşımla şekillenmiş Lewitt LCT 540 Subzero kayıtlarınızı farklı bir boyuta taşıyor. Sonuç olarak, sesi sonsuz derinlikte ve mutlak hassasiyette yaşamanın ve kaydetmenin bir yolu ortaya çıktı; adı LCT 540 SUBZERO Stüdyo Condenser Mikrofonu. Duyulmamış şekillerde ton ve sese kendinizi bırakın ve performansınızın her anını oluşturan tüm ince detayları yakalayarak kayıtlarınızı mükemmel hale getirin. Enstrümanları ve bilhassa vokalleri yepyeni bir müzikal tad ile yeniden keşfedin.


İnsan duyumundan daha da öte...

İşitmenin tamamen teknik bir şekilde ne kadar iyi olduğunu görmek için işitme eşiği testlerine bakabiliriz. İşitme eşiğimizin sınırları olduğunu unutmayın. İşitme duyusu düşük ve çok yüksek frekanslara karşı daha az hassastır ve en fazla 2 - 5 kHz civarında güçlüdür. İşitme eşiğini LCT 540 SUBZERO'nun kendi kendine gürültü değerleri ile karşılaştırarak, mikrofonumuzun her zaman işitme eşiğinin altında olduğunu açıkça görebilirsiniz. Burada tüm frekans spektrumu önemlidir, çünkü bir mikrofonun kendi gürültüsünü tek bir değer olarak görmek, ileri teknoloji mikrofonları tartışırken yeterince ayrıntılı bir değerlendirme değildir. Lewitt LCT 540 Subzero Stüdyo Condenser Mikrofon bu detay işçiliği ve titizliğin sonucunda doğmuş farklı bir mikrofondur. Lewitt kalitesinin tüm gücünü ekonomi ile birleştirdikleri 540 sınıfındaki mikrofonlara oranla çok daha fazla mühendislik ve detay ile dopdolu...


Etkileyici Performans

İnsan kulağından daha hassastır. Enstrümanları, sesleri veya foleyleri kaydediyor olun, Lewitt LCT 540SubZero Profesyonel Stüdyo Kondenser Mikrofonun sonuçları tekrar tekrar sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Nazik fısıltılardan büyük patlamalara. 132dB'lik etkileyici dinamik aralığıyla LCT 540S, her türlü sesi mutlak inançla yakalayabilecek! Bu, birinci sınıf 3 ?m altın püskürtmeli, 1" Mylar diyaframın dahil edilmesiyle güçlendirilmiştir.


Sesin En İnce Ayrıntısına Kadar...

Dolabınızda bulunan bu mikrofon ile kötü kayıtlar elde etmeniz imkansız. LCT 540SubZero Stüdyo Condenser Mikrofon, entegre kırpma göstergesi ve otomatik pik zayıflaması sayesinde mükemmel bir "mühendis yardımcısı". Bu özellikler, üretimi baskısız hale getirir ve daha ince ayrıntılar hakkında endişelenmeden en önemli şeye, yani eldeki göreve odaklanmanıza olanak tanır.

Lewitt LCT540S Profesyonel Kondenser Stüdyo Mikrofonu, ped ve filtre anahtarlarının dahil edilmesi, sesi doğru kaynağında almanızı sağlar. Bu, post prodüksiyonda sabitlemeye daha az, miksaj yapmaya daha fazla zaman ayırmanızı garanti eder. Kayıt deneyiminizi bugün geliştirin!


Her nüansı yakalayın

LCT 540s Stüdyo Condenser Mikrofon, en ince nüansları yakalamak için üretilmiştir. En küçük ayrıntılar yüksek sesle ve net bir şekilde duyulacağı için odanın içindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz. İnanılmaz derecede düşük gürültülü zemin sayesinde, bu mikrofona bir kez sıkıştırma uyguladığınızda, sinyal seviyesi herhangi bir gürültü veya tıslama olmaksızın yükseltilecektir.

Neden kardioid seçmelisiniz?

Mevcut en yaygın kalıplardan biri olan kardioid, canlı performansları ve çok enstrümanlı stüdyo kayıtlarını yakalıyorsanız harikadır. Kardioid, istenmeyen gürültü ve ambiyansın inanılmaz eksen dışı reddi ile sıkı odaklanmış bir ses sağlar.


Kalite Kontrol

Her bir LCT 540S Profesyonel Stüdyo Kondenser Mikrofon, fabrikadan çıkmadan önce titiz bir test sürecinden geçer. Her LCT 540SubZero Profesyonel Stüdyo Condenser Mikrofon, kondansatörünün aynı hassasiyet seviyesine sahip olmasını sağlamak için her kapsülün polarizasyon voltajında ayarlamalar yapılır.


Teknik Özellikler


Kutu İçeriği
Shock Mount (Mikrofon Tutucu)
Manyetik pop filtre
Sünger, Deri Taşıma çantası
Hard Case (Taşıma Çantası)

Teknik Özellikler
Akustik çalışma prensibi: Basınç gradyan transdüseri, harici olarak polarize
Dönüştürücü: 25 mm, 1 inç
Kutup düzeni: Kardioid
Hassasiyet: 41 mV/Pa, -28 dBV/Pa
Eşdeğer gürültü seviyesi: 4 dB (A)
Maks. 0,5 THD için SPL: 136 dBSPL, 0 dB ön zayıflama
Sinyal / gürültü oranı: 90 dB (A)
Dinamik aralık: 132 dB (A)
Ön zayıflatma pedi: 0 dB, -6 dB, -12 dB
Low-cut filtresi, doğrusal: 80 Hz (6 dB/okt), 160 Hz (6 dB/okt)
Dahili empedans: 68 ohm
Besleme voltajı: 48 V ± 4 V
Akım tüketimi: 3,6 mA
Mikrofon muhafazası: Çinko döküm
Bağlayıcı: Altın kaplama 3 pimli XLR
Mikrofon boyutları: 158 x 52 x 36 mm, 6,22 x 2,04 x 1,42 inç
Mikrofon net ağırlığı: 371 g, 13,1 oz


 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.