Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
JBL
Yorum Yap

JBL PSB-1 PRO SOUNDBAR Hoparlör

Ürün Kodu : FLMXY368
26.136 TL
Havale Fiyatı
25.352 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
JBL PSB-1 PRO SOUNDBAR Hoparlör
 
2.0 Kanallı Ticari Sınıf Soundbar
JBL Pro SoundBar PSB-1, özellikle otel odaları ve yolcu gemisi kamaraları gibi uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış uygun maliyetli, ticari sınıf aktif bir ses çubuğudur. Bu uygulamaların benzersiz gereksinimlerini hedefleyen optimize edilmiş bir özellik seti ile Pro SoundBar, mükemmel ses kalitesi, güvenlik ve güvenilirlik sağlarken tüketici sınıfı ses çubuklarında bulunan maliyeti ve karmaşıklığı azaltır.

Pro SoundBar'ın hepsi bir arada tasarımı, ayrı bir subwoofer'a ihtiyaç duymadan tam aralıklı ses sağlar ve komşu odalara ses aktarımını en aza indirirken mükemmel kalitede ses sağlar. Daha fazla ses yönetimi için Pro SoundBar, soundbar'ın maksimum ses çıkışını kontrol etmek için 4 konumlu bir ses sınırlama anahtarı sunar. Pro SoundBar, maksimum TV uyumluluğu için hem sabit hem de değişken kaynak hacmini destekler. Ses seviyesi anahtarı ve kaynak ses seviyesi seçimi için kontroller, destek personeli dışında herhangi birinin kurcalamasını önlemek için bir kilitleme plakasıyla kapatılabilir.

Her Düzeyde Netlik
Düşük seviyelerde daha iyi netlik, kullanıcıların sesi rahatsız edici seviyelere yükseltmeden işitmesini sağlar.

Öne Bakan Hoparlörler
Öne bakan hoparlörler, dahili televizyon hoparlörlerine göre gelişmiş netlik sunar. TV hoparlörleri tipik olarak arkaya veya aşağıya bakar, kaliteyi ve sesi azaltır ve ses aktarımını artırır.

Premium Malzemeler
Hoparlör ızgarasında hiçbir bez kullanılmaz, bu da ürünün temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır ve hasara daha az meyillidir.

Esnek ve Kullanımı Kolay
JBL Pro SoundBar, hem sabit ses seviyesi hem de değişken ses kontrol şemalarıyla uyumludur. Ses ister doğrudan ses çubuğundan ister TV'de yukarı akışla kontrol ediliyor, Pro SoundBar tüm sistemi tek bir uzaktan kumanda ederek bu senaryoları destekleyebilir.

Bu, Pro SoundBar’ın IR Öğrenme özelliği ile mümkün kılınmıştır. Ses düzeyinin ses çubuğunda kontrol edildiği sabit ses senaryolarında, Pro SoundBar, ses yükseltme ve ses kısma kontrollerinin IR darbesini 'öğrenebilir', yani programlanabilir olsun veya olmasın herhangi bir uzaktan kumanda kullanılabilir. Bu, konukların akıllı bir uzaktan kumanda kullanmaya gerek kalmadan tüm sistemi ayarlamak için bir televizyon kumandasını kullanmalarına olanak tanır. Sistem gereksinimleri ne olursa olsun, JBL Pro SoundBar kullanıcılara basitleştirilmiş bir deneyim sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.