Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Icon i Keyboard 4S 37 Tuşlu Midi Klavye

Ürün Kodu : GNPRUW38
7.384 TL
Havale Fiyatı
7.162 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Icon i Keyboard 4S 37 Tuşlu Midi Klavye
 
 
Midi Klavye ve Ses Kartının Mükemmel Birleşimi…
    İcon 4S midi klavye ve Daw kontrol özelliklerinin dışında içerisinde 24 bit 192 kHz çözünürlükte 1 mic (+48 phantom) + 2 giriş – 2 çıkış sahip bir ses kartıda barındırmaktadır. Ayrıca bir ses kartı almanıza gerek kalmadan iKeyboard 4S ile tüm prodüksyonunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Modülasyon ve Pitch Jog-Wheel kontrolleri oldukça kullanışlı ve kailteli olan 4S 3 segmentli Led Ekrana ve 18 atanabilen Led aydınlatmalı düğmeyede sahiptir. Ayrıca Daw kontrollerini sağlayan transport bar, transpoze ve octave düğmeleri, ses seviyesi kontrolüne sahip kulaklık çıkışı, extra midi çıkışı ile kapsamlı bir kontrol merkezidir. Cubase, Nuendo, Bitwig ve Reason için dahili sürücülerle donatılmış olan iKeyboard 4S esnek ve zahmetsiz kurulumu ile taşınabilir bir stüdyodur.    Tek Bir Cihazla Ev Stüdyosu..
      Son yıllarda sektörde rekabet arttıkça, cihazların yetenekleride paralel olarak artmakta, bunun yanındada yazılım desteğide gitgide çok daha fazla önem kazanmaktadır. Ses kartı ve ses kartlı ürünler gurubunda alıcıların ilk dikkatini çeken etkenlerden biride ücretsiz yazılımlardır. Hemen hemen tüm markalar bilinen bir DAW yazılımı, vst ler, ses dataları, videolar gibi gerekli program ve yardımcı materyalleri ürünleri ile birlikte ücretsiz sunarlar.             

      Başlangıç ve orta seviyede kullanıcıların temel olarak yazılım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bu ücretsiz ürünler, kullanıcının üretkenliğinede destek olmaktadır. İcon iKeyboard 4S te ücretsiz olarak Cubase LE, ProDriveIII, Kilohearts audio fx, ve Ethnaudio Free Sample Pack ile gelmektedir. İcon iKeyboard 4S hem içerisindeki profesyonel ses kartı hemde kuvvetli yazılım desteği ile her müzik tarzında çalışabileceğiniz komple Home Stüdyo çözümü olarak sınıfında en uygun fiyatlı üründür.

      Üstün fiyat / performans oranı ile icon iKeyboard S serisi bir ürünü satın alarak müziğinizi oluşturmaya detaylarla boğulmadan hemen başlayın..

Özellikler:

37 tuşlu USB 2.0 bağlantılı midi klavye
Yarı ağırlıklı piano tuş
Transport bar ile DAW kontrol özelliği
Tümleşik 24 bit 192 kHz Ses Kartı
1 mic + 2 giriş – 2 çıkış
+48 fantom özelliği
Tüm Daw yazılımları ile tam uyum
Extra midi out Portu
Ses kontrollü kulaklık çıkışı
114 db gürültü oranı
Led aydınlatmalı touch fader
Modülasyon ve Pitch Jog-Wheel
Octave +/- butonları
3 segmentli led ekran
2 adet pedal girişi
Ücretsiz Cubase LE, ProDrive III, Kilohearts Audio FX,yazılımları ve Ethnaudio Ücretsiz Ses Paketi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.