Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

dB Technologies ES-1203 2400 Watt Hoparlör

Ürün Kodu : EKLQRST1
213.840 TL
Havale Fiyatı
207.425 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
dB Technologies ES-1203 2400 Watt Hoparlör
 
ES1203, 2 pasif ahşap üst kısımdan ve 2X12 ”woofer ile donatılmış bir aktif ahşap subwoofer'dan oluşan 3 amperli bir stereo ses sistemidir. Alt, son nesil Digipro G4® 2400W Peak amplifikatörüne ev sahipliği yapıyor. Güçlü bir DSP (altta bulunan sezgisel bir kullanıcı arayüzü tarafından kontrol edilir), 5 kanallı yerleşik dijital mikserin tüm işlevlerinin yanı sıra sistem yapılandırmasını yönetir.
Her bir üst uydu, hizalaması asimetrik dikey kapsama sağlayan 4x4 ”mid-woofer'larla donatılmıştır (Logaritmik Eğimli Sütun Dizisi teknolojisi sayesinde). Faz prizlerinin benzersiz tasarımı, yatay kapsama alanını genişletir ve mükemmel bir anlaşılırlığı garanti eder.
Dahası, yerleşik DSP, kullanıcıların 3 Yapılandırma Modu (Mono, Stereo veya Çift Sütun) ve 2 farklı Direksiyon Modu (Uzak ve Yakın) arasından seçim yapmasına olanak tanır. Bu şekilde, sistem her türlü ortama uyum sağlar ve en iyi atış düzenini garanti eder.
En iyi uydular bir stereo konfigürasyonda ayrı olarak çalışır (tripodlara yerleştirilir veya WB-44 aksesuarıyla birlikte monte edilir) veya mono konfigürasyonda birbirine bağlanır. Her iki uydunun muhafazası, üstten üste mükemmel eşleşmeyi ve elektrik bağlantısını garanti eden bir metal kilit sistemi içerir. İki uydudan biri, deniz altından sinyali alır ve onu refakatçinin tepesine yeniden başlatır.
ES1203, yerleşik 5 kanallı bir miksere sahiptir: ilk kanal, ayarlanabilir bir anti-feedback filtresi, empedans kompanzasyonu ve 3 pozisyonlu (0, +10, + 20dB) mikrofon kazancı ile bir MIC / enstrüman dengeli / dengesiz birleşik konektör içerir. İkinci ve üçüncü kanallar, dengeli / dengesiz kombo konektörlü MIC / LINE girişleridir. Bu, sistemin bir seferde 3'e kadar mikrofon hattını yönetmesine olanak tanır.
Dahili Bluetooth modülü, sinyali ayrı bir stereo kanalda yöneten taşınabilir cihazlardan stereo ses alır.
Dengeli AUX / MIX çıkışı, bir doğrudan bağlantı veya alternatif olarak bir sahne monitörü veya başka bir hoparlör için bir Aux çıkışı olarak işlev görür. Çift Sütun Modundayken, bu çıkış Sol veya Sağ sinyal sağlayan başka bir ES1203 sistemi için bir kaynak görevi görür.
 
subwoofer, 2x12 ”woofer barındırır, amplifikatör modülü ve OLED, sistem kontrolleriyle birlikte oynar. Sağlam ve şık muhafaza, çizilmeye karşı dayanıklı siyah kaplama ile kaplanmış kontrplaktan yapılmıştır ve bu da onu gerçekten yola hazır hale getirir. Manyetik araba DO-ES1203, sistemin hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlar.
ES1203'ün kurulumu inanılmaz derecede basittir. Gelişmiş grafik arayüz sayesinde kullanıcılar, sistemi uygulamaya göre yapılandırmaları için adım adım yönlendirilir. Gerçekte, OLED ekran sistemin kalbine girmeye, yapılandırma ön ayarlarını geri çağırmaya, seviyeleri ayarlamaya, EQ'ya ve farklı amaçlar için bir ön / son kazanç karışımı oluşturmaya izin verir.
 
Mono modunda (ve ayrıca Çift Sütun Modu) kullanıldığında, sistem, genel tasarımı düzleştiren ve kalıcı kurulumlara mükemmel şekilde uyan zarif, göze çarpmayan bir görünüm sağlayan ahşap bir direk olan DP-ES1203 ile tamamlanabilir.
ES1203 paketi, alt kapak, üstler için bir çanta, teleskopik 35 mm direk, 2 adet 7m konuşma kablosu ve güç kablosu ile birlikte gelir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.