Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer FLOW 8 Dijital Mikser

Ürün Kodu : KLPTW248
13.306 TL
Havale Fiyatı
12.906 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Behringer FLOW 8 Dijital Mikser

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Kolaylıkla Dijital Karıştırma!

Dijital mikserler stüdyo kalitesinde işleme, en yüksek doğruluk, tüm ayarları geri çağırma yeteneği ve hatta uzaktan çalıştırma sunar. Bunlar son derece çekici özelliklerdir, ancak hepsinin bir bedeli vardır - daha büyük fiziksel boyut ve en azından bir dereceye kadar teknik ses eğitimi gerektiren daha karmaşık işlemlerle.

Behringer'in yıllar içinde ürettiği milyonlarca analog küçük format mikser, bize kompakt, uygun fiyatlı, güvenilir ve kullanımı kolay bir miksere ihtiyaç duyan birçok kullanıcının olduğunu açıkça söylüyor.

Tipik uygulamalar çoğu zaman sadece bir avuç kaynağın seviyesini dengelemeye ihtiyaç duyar. Öyleyse neden işleri olması gerekenden daha karmaşık hale getirelim? Herkese basit ve kompakt bir biçimde modern özellikler ve iş akışları sağlayan gerçekten yeni bir şeyin zamanı geldi - FLOW 8 dijital miksaj zamanı.


EZ-GAIN Destekli Kazanç Evreleme

Hiç birinin "Kazanç düzeyinize dikkat etmeniz gerekiyor" dediğini duydunuz mu? "Kazanç yapısı" nın ne hakkında olduğunu biliyor musunuz? Düşük gürültü ve düşük harmonik bozulma ile temiz ve sağlıklı sinyallerle ilgilendiğinizde, doğru miktarda preamp kazancını ayarlamak çok önemlidir. Miksere girerken bir sinyalin aldığı amplifikasyon miktarını tanımlar. Kaynak sinyalleri, trampet tamburuna güçlü bir vuruştan arıların ince uğultusuna kadar herhangi bir şey olabileceğinden, tüm olası amaçlara uyan tek bir kazanç yoktur.

Kazanç evreleme her zaman bir uzlaşmadır ve doğru olanı bulmak ya deneyim ve teknik bilgi veya yeni FLOW 8 EZ-GAIN özelliğini gerektirir. İşlev, siz ona en yüksek seslerin verildiğini düşünene kadar bir veya tüm kanallardaki sinyalleri aynı anda izleyebilir. EZ-GAIN daha sonra kanal kazancını otomatik olarak optimum tavan boşluğuna ayarlayacaktır.

Oh, bu arada, EZ-GAIN, herhangi bir sinyal algılanmadığında, sadece bunu yapmayı unutmanız durumunda, 1 veya 2 numaralı mikrofon girişlerindeki 48 V fantom gücünü otomatik olarak devreye alacaktır.


Tam Uygulama Uzaktan Kumandası

Kabul edelim, küçük mikserler, karışımı kontrol etmek için en yararlı olacağı bir konuma değil, daha çok kabloların bittiği yere yerleştirilir. Seviyeleri kontrol etmek için uzanmanız veya ayarınızın istenen etkiye sahip olup olmadığına karar vermek için mikserden uzaklaşmanız gerekebilir. Artık!

FLOW 8 mikserler, temelde herhangi bir Android veya iOS cihazından tam uzaktan kumanda sunarak, size her türlü ayarlamayı yapmak için sesin ideal olduğu yere tam olarak gitme özgürlüğü verir. Ana PA hoparlörleri için 9 bantlı EQ'yu ayarlayın, kompresörü bas gitarda ayarlayın veya sahnedeki yetenekler için miksi ayarlayın 
BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.