Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer C 4 Kondenser Mikrofon

Ürün Kodu : CEFRUW16
2.851 TL
Havale Fiyatı
2.766 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer C-4 Kondenser Mikrofon

C-4 mikrofonları bir koro, piyano veya diğer herhangi bir vokal veya akustik ses kaynağının performansını yakalayarak gerçeğe yakın güzel bir ses sağlamak için üretilmiştir. Mükemmel uyumlu çiftler halinde satılan bu olağanüstü kondansatör mikrofonları, sahne aydınlatmasıyla kullanım için ideal olan yansıtıcı olmayan, mat yüzeyleri nedeniyle özellikle canlı uygulamalar için harikadır.

Kondenser Mikrofon nedir?
Kondenser Mikrofon nedir?
Kondenser mikrofon, canlı veya kayıt ayarlarında vokalleri veya akustik enstrümanları yakalamak için ideal seçimdir. Doğası gereği, kondenser mikrofonlar dinamik mikrofonlardan çok daha hassastır ve en ince sinyalleri bile almalarını sağlar. Kardioid (kalp şeklindeki) desenleri sayesinde, C-4 mikrofonları, başka türlü mükemmel bir kaydı mahvedebilecek eksen dışı sesleri reddederken kaynak sinyalinizi alır. Kondansatör ve dinamik mikrofonlar arasındaki diğer bir fark, çalışma için fantom güç (+48 V DC) gerektiren aktif devre içermeleridir. Onlara Behringer XENYX mikser ile donatılmış herhangi bir fantom güçle güç sağlayabilir - ayrıca son teknoloji ürünü XENYX mikrofon preamp'larımızın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şaşırtıcı Ses
Şaşırtıcı Ses
Ses sisteminize bağlandıktan sonra, bu ikiz pro-kalibre mikrofonların son derece düz frekans tepkisine sahip olduğunu fark edeceksiniz (1 kHz - 8 kHz arasında ortalama 4 dB artış). Kondenser mikrofonlarda yeni olanlarınız için, bu temelde, zillere ve tepegöz mikrofonlarına mükemmel bir şekil verecek, biraz daha parlak bir ses elde edeceğiniz anlamına gelir. Akustik piyanolar ve korolar da bu frekans tepkisinden büyük ölçüde faydalanacaktır. Kardioid alma modeli, benzersiz ses kaynağı ayırma ve geri besleme reddi sağlar. C-4 mikrofonlar, aşırı dinamikleri (20 Hz'den 20 kHz'ye) kaldırabilen ve maksimum 136 dB ses basıncı seviyesine sahip ultra düşük gürültülü transformatörsüz FET giriş devresi içerir. C-4 mikrofonları ayrıca, infrasonikleri (mikrofon işleme ve rüzgar gürültüsü) ortadan kaldırmak için değiştirilebilir bir düşük frekanslı geçişin yanı sıra, gerçekten yüksek bir vokalist veya aşırı hevesli bir çellist gibi sıcak sinyallere uyum sağlamak için değiştirilebilir bir 10 dB giriş zayıflatma özelliğine sahiptir.

İnanılmaz ses yakalamaya gelince, bu sınıftaki hiçbir şey sonik doğruluk, çok yönlülük ve uygun fiyatta C-4'e yaklaşamaz! Bugün yetkili Behringer bayinizden bir çift C-4 alın veya çevrimiçi sipariş verin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.