Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Behringer B1030A Aktif Stüdyo Referans Monitörü (TEK)

Ürün Kodu : FLVX5679
8.870 TL
Havale Fiyatı
8.604 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Behringer B1030A Aktif Stüdyo
Referans Monitörü (TEK)
 
B1030A
TRUTH B1030A monitörlerimiz o kadar çok başarılı oldu ki, binlerce kişiyi gezegendeki en kritik kulaklara sattık. Yüksek çözünürlüklü performansları nedeniyle, B1030A aktif 2 yollu referans stüdyo monitörleri, küçük karıştırma ortamlarından çok kanallı surround kurulumlarına kadar yakın alan izleme uygulamaları için mükemmeldir. Stüdyo kayıtlarınıza gelince, dürüstlük istersiniz. Aslında, sanatınızın ne kadar önemli olduğunu düşünürsek, onu talep etmelisiniz! İşte bu yüzden B1030A Aktif 2 Yollu Referans Monitörünü GERÇEK dışında hiçbir şey söylemeyecek şekilde tasarladık. B1030A, 'kurşun geçirmez' sıkı ve doğru bas sağlayan ultra duyarlı, uzun mesafeli 5,25 'Kevlar woofer'a büyük bir güç, 75 Watt çift amplifikatörlü çıkış ve yüksek çözünürlüklü 1' ipek kubbe tweeter sunar. kristal berraklığında yüksekler. Çaldığınız veya söylediğiniz her notanın her zaman 'mikroskop altında' olduğu stüdyo için tasarlanmış olmasına rağmen, B1030A stereo veya video surround sisteminize kesinlikle harika bir katkı sağlar!

Bi-Amplifikasyon - Mutlak Sinyal Bütünlüğüne Giden Yol
Ayrı olarak güçlendirilmiş sürücüler aracılığıyla 75 ultra temiz Watt çıkışıyla, gerçek bi-amplifikatör (hoparlör sistemi başına 2 amplifikatör) sayesinde B1030A, müziğinizde gerçekten en iyisini ortaya çıkaran yüksek çözünürlüklü ses sunar. Rakiplerimizden bazıları, frekans spektrumunu yanlış bir şekilde ayıran ve sürücü performansını düşüren basit pasif geçitler uygularken, BEHRINGER, her bir woofer ve tweeter'ı sinyal bütünlüğünde en üst düzeyde olmak için ayrı bir amplifikatör ile sürerek fazladan yol kat etti.

Özel Tasarlanmış Transdüserler
En son teknoloji ile birleştirilmiş güçlü amplifikatörler kesinlikle etkileyici görünüyor - peki ya sistemin gerçekten duyduğunuz kısmı? LF (Düşük Frekans) ve HF (Yüksek Frekans) dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır - bizi rakiplerimizden ayıran şey budur. Bir TRUTH B1030A aktif monitör satın aldığınızda, içindeki dönüştürücülerin gerçekten profesyonel sonuçlar için diğer tüm unsurlarla kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz. Sonuç olarak, B1030A, 50 Hz - 20 kHz arasında, sıkı ve doğru alt uç, açıkça ayrıntılı orta kısımlar ve kristal netliğinde tizler ile düz frekans tepkisi sağlar.

 
 
 
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.