Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Austrian Audio OC18 Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : ABTXYZ35
30.386 TL
Havale Fiyatı
29.475 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Austrian Audio OC18 Condenser Mikrofon
 
 
Eski AKG personelinden oluşan bir ekip tarafından tasarlanan Avusturyalı Audio OC18 Stüdyo Seti, kişisel ve ticari kayıt tesislerinde vokalistler, seslendirme sanatçıları, müzisyenler ve yapımcılar için ayrıntılı ses yakalama sunan geniş diyaframlı bir stüdyo yoğunlaştırıcı mikrofondur. El yapımı 1' seramik kapsül, altın kaplamalı bir polimer membrana ve gelişmiş eksen dışı reddetme ile güvenilir eksen üzerinde yönlendirme sağlayan bir kardioid polar modele sahiptir. Ped ve roll-off ayarlarına kolay erişim için ön panel anahtarları sağlanmıştır. .

Davul veya gitar kabinleri gibi yüksek sesli kaynakları mikrofonlarken bozulmayı önlemek için pedi -10 veya -20 dB'ye ayarlayın. Gürültü ve yakınlık etkisi dahil olmak üzere düşük frekans sorunlarının zayıflaması için yüksek geçiş filtresini 40, 80 veya 160 Hz'de etkinleştirin. OC18'in muhafazası, güç ve dayanıklılık için çinko-alüminyum alaşımından yapılmıştır. OC18 Stüdyo Seti, titreşimi azaltan bir şok montajı, geleneksel bir mikrofon klipsi, nefeslerden ve hava darbelerinden kaynaklanan gürültüyü azaltmak için bir ön cam ve koruyucu bir taşıma çantası içerir. 48 VDC fantom gücüyle çalışan OC18, pil veya harici güç kaynağı gerektirmez.

El Yapımı Kondenser Kapsül
CKR12 kapsülü gibi el yapımı CKR6 seramik kapsül, ancak tek diyaframlı
Hassas Eşleştirme
Stereo çiftlerin oluşturulmasına izin vermek için diğer tüm OC18 veya OC818'lerin 1 dB'si içinde eşleştirilir (ek mikrofonlar ayrıca satılır)
Stüdyo Ses Kalitesi
Yüksek hassasiyet ve düşük kendi kendine gürültü, bir fısıltıdan aşırı SPL'lere kadar her şeyi bozulma olmadan halledebileceği anlamına gelir
Yerleşik Ayarlar
Bozulmayı önlemek için iki aşamalı ped (-10 veya -20 dB) ve düşük frekanslı gürültüyü ve aşırı bası azaltmak için üç konumlu (40, 80 veya 160 Hz) yüksek geçişli filtre
Bir Bakışta Özellikler
Tek diyaframlı CKR6 el yapımı seramik kapsül
Avusturya Audio'nun Açık Akustik Teknolojisini Tanıttı
Kardioid kutup deseni
Dengeli 3 pimli XLR çıkış konektörü
48V fantom destekli
Darbeye montaj, mikrofon klipsi, ön cam ve koruyucu taşıma çantası dahildir
Avusturya'da tasarlanmış ve üretilmiştir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.