Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Aston Stealth Stüdyo Dinamik Stüdyo Mikrofon

Ürün Kodu : EGHQY157
14.375 TL
Havale Fiyatı
13.944 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Aston Stealth Stüdyo Dinamik Stüdyo Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

Aston Stealth devrim niteliğinde tasarımı ile,yayın,stüdyo ve sahne için birarada bir mikrofon çözümüdür. Neredeyse her durumda benzersiz performans sağlayan Stealth,4 değiştirilebilir kullanım modu, otomatik algılayan 48V Fantom gücü ve benzersiz bir Sorbothane dahili şok sistemi ile çok yönlü bir mikrofondur.Bu efsanevi yapım kalitesine sahip olan mikrofon yerleşik bir A Sınıfı preamph devresi ilede üstün kalitesini perçinlemektedir. Aston firması ,Stealth,ı mümkün olan en iyi sesi elde etmesi için tasarlanmış, bir dizi dinleme testine katılan 92 üst düzey mühendis, yapımcı ve sanatçı ile ortaklaşa geliştirmiştir… sonuçta ortaya çıkan dört ses ayarı, Vocal 1, Vocal 2, Guitar ve Dark, hemen hemen her uygulamaya uyacak bir dizi dünya sınıfı ses sunun

Aston Stealth projesinin başlangıcından itibaren,mikrofonlarımızdaki her küçük detayı mükemmelleştirmek ve en sonunda inandıklarımızı üretmek için odaklandık. Sınıfındaki en iyi ürün olmak iddasıyla .Stealth'i bir arada dört profesyonel mikrofon olarak düşünün. Her ayar, 90'tan fazla üst düzey ses mühendisi ve üreticiden oluşan bir ekip tarafından, sınıfındaki her mikrofon, aynı zamanda çok daha pahalı bir endüstri standardı da içeren bir dizi dinleme testi ile değerlendirildi. ve Farklı vokal tonları için optimize edilmiş 2 ses ayarı(V1 ile V2), İspanyol gitarına uygun bir gitar ayarı(G), Elektrik gitar anfisi ve çelik telli akustik ve klasik şerit mikrofonları hatırlatan karanlık, klasik bir ayar(D).


 

Aston Stealth ta ses ayarları EQ filtreleri değil, kontur ağlarıdır, yani sinyalin büyüklüğü herhangi bir filtre devresinden geçmez. Tüm sinyal hafifçe azaltılmış, bazı frekanslar daha yüksek bir seviyeye geri getirilmiştir. Bu, geleneksel filtre tasarımlarından çok daha düşük faz bozulmasına neden olur.Stealth, 48V fantom gücü ile veya, olmadanda çalışabilir. Pasif modda (güçsüz) aktif devre tamamen atlanır ve Stealth güzel bir şekilde temiz bir ses elde etmek için mümkün olan en basit sinyal zinciri ile çalışır.Yani yerleşik Autodetect işlevi, 48V fantom gücünün varlığını algılar ve yerleşik A sınıfı mikrofon anfisini kullanmak için mikrofonu otomatik olarak etkin moda geçirir.Pasif modda Stealth sadece bir sahne dinamik mikrofonu gibi davranır ve atlayabileceğiniz her seviyeyi hemen hemen ele alır.


Aston Microphones Stealth!

Üstün Aston kalitesi
4 farklı mod V1,V2,G,D ile değiştirilebilen mikrofon yapısı.
Dünyada ilk 48V Autodetect özelliği
Dahili Sınıf A Mic Preamph
iç kısımda sorbothane esaslı şok önleyici destekler.
Yüksek odaklı kardioid kutup deseni ile dış seslerden korunan kayıtlar
Elektromanyetik etkileri önleyen faraday kafesiyle korunan kapsül
Farklı tasarımı ile Özel stand montaj parçası
Çevre dostu malzemeden üretilen ambalaj
90 dan fazla ses mühendisinin görüşü ile oluşturulmuş tasarım
Türkiye Distribütör Güvencesi 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.