Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Aston Spirit Multi Pattern Condenser Mikrofon

Ürün Kodu : elt_ast_9596
22.820 TL
Havale Fiyatı
22.136 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Aston Spirit Multi Pattern Condenser Mikrofon

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

ASTON SPIRIT

Aston Ruhu, 1 ”altın buharlaştırılmış kapsül kullanan yüksek performanslı, değiştirilebilir bir model mikrofondur. Mikrofon gövdesindeki bir düğme, Omni, Cardioid veya Şekil-eight kutup desenlerini seçer. Akustik gitar ve vokallerde çoğu enstrümanla ve mükemmellikte kullanılabilecek kadar çok yönlüdür. Aston 33 panelli kapsül, sadece en iyi bileşenleri kullanarak high-end transformatör dengeli devre ile birlikte çalışmaktadır.

Ruh, ışıltılı harmonikler ile güzel bir açık ses sunmak için tasarlanmıştır. Bu son derece hassas mikrofon, yüksek yoğunlukta tüm ayrıntıları yakalayan, ancak bazı yoğunlaştırıcı mikrofonların göründüğü sertliği eklemeden şaşırtıcı derecede doğal ve şeffaf bir kayıt sağlar.


Köken vs Ruh - Ses ayrımı

Ruh, ortaya çıkardığı ve inanılmaz derecede cilalanmış sesi nedeniyle, "pro” mikrofon seçeneğimiz olarak kabul edilebilir. Trafo temelli devre, sesin daha fazla "hava” ve "uzaması” anlamına gelen tavan bölmesi ve inanılmaz miktarda detay ve harmonik içerik sağlar. Bu, herhangi bir kayıttan mümkün olan en iyi sonuçları almanızı sağlayacak büyük ve pahalı bir mikrofon. Bir mikrofonun bir spor arabası ... size saygıyla davranır ve elinizden gelenin en iyisini verirseniz size muhteşem sonuçlar verir. Ruh, inanılmaz derecede şeffaf bir vokal ses veren, ancak hemen hemen her enstrümanı kaydetmek için eşit derecede uygun, mükemmel bir çok yönlü mikrofondur. Orada en profesyonel seslerden birini istiyorsan, Ruh senin mikrofonun. "Bu uygulama için bu mikrofon… en iyi vokal mikrofonu, mükemmel enstrüman mikrofonu” gibi bir çok öznel konu var… evet, bazen durum böyle olabilir, ama çoğunlukla bu sadece kolay satış yapmaya çalışan üreticiler. Birisine söyle, "bu, gitar kaydı için idealdir” ve bu ürüne geçecekler. Gerçek, pazardaki reklamlardan biraz farklı. En iyi kondenser mikrofonları, vokal ve çeşitli enstrümanlar üzerinde eşit şekilde evde olacaktır. Bu durum özellikle Noel Gallagher ve Kylie Minogue gibi kişilerden vokallerden Arcade Fire ve Geoff Dugmore (Elton John, Tina Turner, Bruce Sprinsteen) ve canlı gitar kabinlerine kadar her şeyde kendini bulabilen Origin ve Spirit için de geçerlidir. Radiohead's Thom Yorke için mikrofonlar Daha da önemlisi, istediğiniz sesi veren bir mikrofon için gitmek.


Aston Ruhu

Ruh on yıllardır mikrofon endüstrisindeki en büyük mühendislik gelişmelerinden birini temsil eder. 2017 yılında prestijli NAMM TEC Ödülü'ne aday gösterilen ve bugün piyasadaki en iyi mikrofonlardan biri olarak herkes tarafından takdir edilen bu fiyat, bu fiyat noktasında daha önce hiç görülmemiş bir seviyede teknik mükemmellik ve performans elde etti. Aksesuarlar Aston, yenilikçi ve duygusal tasarım için eşanlamlı hale geldi. Mikrofonlarımız sadece olağanüstü kayıt araçları ve ödüllü pek çok ürün değil, aynı zamanda dünyadaki en iyi rakiplere karşı ses ve enstrüman kaydı, ancak mühendislik sanatının eserleridir. Zaten bir Aston mikrofonuna sahipseniz, olağanüstü performansın yanı sıra, ayrıntıların ayrıntılarına çoktan dikkat çektiniz. Standart olarak her Ruh, performans çubuğunu diğer mikrofonlara göre yükselten dahili bir pop filtresi ve dahili şok montaj sistemi ile birlikte gelir. Birçok uygulamada, Ruh'u olduğu gibi kullanabilirsiniz, ancak mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek istiyorsanız ve mikrofonunuzu stüdyosunuzdaki kepek somunlarına bakacak şekilde tasarlıyorsanız, Aston SwiftShield yeni bir performans seviyesine ulaşır. .

Aston Swift şok montajı sadece zarif değil, açık ön cephesiyle tüm görkeminde mikrofonunuzu göstermek için tasarlanmış, ancak dünyanın en hızlı mikrofon montaj sistemine sahip. Aston’un iç şok emici sistemi ile birleştiğinde, Swift saniyede üstün performans veriyor. Shield SM, vokal ve enstrüman uygulamaları arasında geçiş yaparken Swift montajını hızlı ve kolay bir şekilde açar ve kapatır. Aston’un Hextech perforasyon asitle aşındırma işlemini kullanarak, Shield, kayıtlarınızın tonunu etkilemeden mükemmel bir plosive (pop) kontrol sağlar. SwiftShield combo, Origin'inizden en yüksek performansı almak için mükemmel bir ortaktır (ve muhteşem görünüyor!). Aston Ruhu, 1 ”altın buharlaştırılmış kapsül kullanan yüksek performanslı, değiştirilebilir bir model mikrofondur. Mikrofon gövdesindeki bir düğme, Omni, Cardioid veya Şekil-eight kutup desenlerini seçer. Akustik gitar ve vokallerde çoğu enstrümanla ve mükemmellikte kullanılabilecek kadar çok yönlüdür. Aston 33 panelli kapsül, sadece en iyi bileşenleri kullanarak high-end transformatör dengeli devre ile birlikte çalışmaktadır. Ruh, ışıltılı harmonikler ile güzel bir açık ses sunmak için tasarlanmıştır. Bu son derece hassas mikrofon, yüksek yoğunlukta tüm ayrıntıları yakalayan, ancak bazı yoğunlaştırıcı mikrofonların göründüğü sertliği eklemeden şaşırtıcı derecede doğal ve şeffaf bir kayıt sağlar.


 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.