Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Alto Live 1202 USB Mikser

Ürün Kodu : ABDJNRTU
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
24.948 TL
Havale Fiyatı
24.200 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver
Alto Live 1202 USB Mikser
 
 
Yüksek kaliteli 12 kanallı, 2 veri yolu mikseri olarak sunulan Live 1202 by Alto, kulüplerde, barlarda, ibadethanelerde, tiyatrolarda veya özel etkinliklerde canlı sesi karıştırırken esnek seçenekler sağlamak için DSP efektlerini USB bağlantısıyla birleştirir.

Düşük gürültülü DNA preampli yedi mikrofon kanalı, dört kanal analog sıkıştırma ve her kanalda 3 bantlı EQ'lar içeren bu mikser, yüksek boşluk payı ve tam dinamik aralık ile temiz bir sinyal yolu sunar.

Her kanaldaki iki Aux gönderimi, monitör miksleri oluşturmanıza veya sinyali efekt işlemcisine göndermenize olanak tanır. 9 bantlı grafik EQ, mekanın akustiğini telafi etmek için Ana veya Monitör karışımınızın sesini ayarlamanıza yardımcı olur. Bağımsız seviye kontrolüne sahip bir kulaklık çıkışı, bu mikserin çok yönlülüğüne katkıda bulunur.

Daha da yaratıcı kontrol için yankılar, gecikmeler, flanşlar, korolar ve daha fazlasını içeren 100 Alesis DSP efekti arasından seçim yapabilirsiniz. Çift yönlü yerleşik USB ses kartı, doğrudan Main veya Sub Mix 1/2'den bir Mac veya Windows bilgisayara canlı kayıt yakalamanıza olanak tanır. Ayrıca bilgisayarınızda depolanan ses dosyalarını da çalabilirsiniz.

Sessiz anahtarlı ve LED ölçümlü 60 mm fader'ler, uygulamalı miksaj için hassas kontrol ve görsel geri bildirim sağlarken, renk kodlu bölümler ve düğmeler, loş ışıklı ortamlarda kontrolleri belirlemenize ve hızlıca erişmenize yardımcı olur. Daha fazla rahatlık için, USB bağlantı noktası lambalara güç sağlar veya mobil cihazları şarj eder.
 
Yüksek boşluk payı, düşük gürültülü DNA mikrofon preamp'ları ve değiştirilebilir fantom gücü ile yedi XLR girişi
Yerleşik analog sıkıştırma (Kanal 1-4)
Kanal başına bir 3-bant EQ ve iki Aux gönderimi
Sessiz anahtarlı ve LED metreli 60 mm fader'lar
Karıştırma veya akış ses dosyalarınızı Mac veya Windows bilgisayarınızdan ve bilgisayarınızdan kaydetmek için seviye kontrollü USB ses bağlantısı
Yankı, gecikme ve daha fazlasını içeren ön ayarlara sahip 100 Alesis DSP efekti
Ana veya monitör çıkışları için 9 bantlı grafik EQ
Bağımsız seviye kontrollü kulaklık çıkışı
Loş ışıklı ortamlarda daha iyi görünürlük için renk kodlu bölümler ve düğmeler
USB bağlantı noktası lambalara güç sağlar veya mobil cihazları şarj eder
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.