Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

Akai MPK Mini Plus 37 Tuş Midi Klavye

Ürün Kodu : BVWZ1456
elit-truck.svg (6 KB) Aynı Gün Kargo
elit-quality.svg (2 KB) Orijinal Ürün
elit-guarantee.svg (1 KB) 2 Yıl Garanti
elit-fast.svg (6 KB) 2 Saatte Hızlı
Teslimat
8.266 TL
Havale Fiyatı
8.018 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

Akai MPK Mini 37 Tuş Midi Klavye

MIDI - Pitch Bend Midi KlavyeYeni MPK Mini Plus, müzisyenleri ve canlı performansçıları, en üst düzeyde his ve ifade sağlayan tam yaratıcı kontrolle güçlendirir. Yeni nesil performans araçlarıyla birlikte gelişmiş bağlantı, eksiksiz ve genişletilmiş donanım entegrasyonu için tüm favori stüdyo cihazlarınızı kompakt 3-octave tasarımında kolayca ve tam olarak birleştirir.

Göze Çarpanlar

• 37 tuşlu Gen 2 Dinamik Tuş Takımı

• 8 RGB arkadan aydınlatmalı MPC Davul Pedleri

• Step Sequencer

• CV/Gate I/O

• 5-pin MIDI In/MIDI Out

• Özel Pitch Bend ve Modülasyon Tekerlekleri

• 8 Atanabilir Döner Knobs


37 TUŞ - GEN 2 DİNAMİK KLAVYE

MPK Mini Plus, genişletilmiş melodik ve armonik oluşturma için Gen 2 Dinamik Tuş Yataklı 37 tuşa sahiptir. İki elle akorlar, arpejler, sololar ve daha geniş bir hız aralığına sahip inanılmaz çalınabilir tuşlarda ses peyzajları için 3 tam oktav, birinci sınıf bir nota dinamiği ve tepkisi sunar.

YARATICI STEP/LIVE SEQUENCER / ARPEGGIATOR

Bu yaratıcı anlar veya DAW'sız sıkışma seansları için, yerleşik polifonik 2 kanallı Step/Live Sequencer, anında yeni melodik ve davul kalıpları yakalar. Adım başına 8 polifoni notası, Davul Adımı başına 16 nota ve yerleşik bir Arpeggiator, sonsuz yaratıcı olanaklar sunar.


USB, 5-PIN MIDI, CV/GATE CONNECTORS

Herhangi bir Sınıf Uyumlu USB veya 5 pinli MIDI cihazına bağlanın ve Euro-rack ve diğer modüler synth'lerinizi tetiklemek ve kontrol etmek için CV/Gate konektörlerini ve Sync I/O'yu kullanın. MPK Mini Plus, favori DAW, VST enstrümanları ve analog donanımlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen herhangi bir müzisyen için yeterince çok yönlüdür.

Akorlar ve Ölçekler Modları

Daha fazla tuşla müziğinize his ve ifade eklemek için yeni yollara ihtiyaç duyacaktır, bu nedenle MPK Mini Plus, tüm klavye performanslarının gerçekten canlanmasına yardımcı olmak için özel Pitch Bend ve Modülasyon Tekerleği kontrolörleri ekler.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.