Tüm Ürünlerde KARGO ÜCRETSİZ!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
basket
Sepetim
Yorum Yap

ADAM Audio T5V Stüdyo Referans Monitörü + Hoparlör Süngeri + Ses Kartı Bağlantı Kablosu Paketi (ÇİFT)

Ürün Kodu : AKLRTUVX
21.814 TL
Havale Fiyatı
21.159 TL
Beğen
% Taksit Seçenekleri
Bonus World Axess Maximum Ziraat HalkCard Paraf

Tükendi

Gelince Haber Ver

ADAM Audio T5V Stüdyo Referans Monitörü + Hoparlör Süngeri + Ses Kartı Bağlantı Kablosu Paketi (ÇİFT)

Türkiye Resmi Distribütör Garantisiyle Elit Müzik'te!

Her Alanda En İyisi!

”woofer ile T5V'nin bas frekans yanıtı 45 Hz'e kadar uzar. Yüksek çözünürlüklü kayıt ve bir bütçe üzerinde karıştırma için bir çığır açan çözüm olan yeni U-ART tweeter, 25 kHz'e kadar çıkıyor ve Yüksek Frekans Yayılımı (HPS) ile aynı dağıtma-kontrol özelliklerine sahip hassas bir dalga kılavuzuna eşleştiriliyor ADAM Audio'nun amiral gemisi S Serisi monitörlerde kullanılan dalga kılavuzu . Dalga kılavuzunun yüksek frekanslarda yüksek oranda homojen dağılımı, çalışırken sabit bir karışım pozisyonuna yapışmasını engelleyen inanılmaz geniş bir tatlı nokta sağlar

Arka ateşleme bas refleks portu ve küçük ayak izi ile eğimli bir kabin, ne kadar küçük olursa olsun, odanızda herhangi bir yere yerleştirmeye izin verir ve dahili DSP kontrollü sürücü geçişleri ve eşitleme ve çok yönlü analog bağlantılar içerir. Woofer için 50 W Sınıf D amplifikatör ve U-ART tweeter için 20 W D Sınıfı amplifikatör ile güçlendirilmiş T5V, çift başına 106 dB'ye kadar SPL'ler üretir. Mükemmel akustik özellikler, küçük boyutlar ve üstün bir maliyet / performans oranı, bu stüdyo monitörünü müzik, video ve yayın prodüksiyonundaki küçük kontrol odalarındaki kullanıma mükemmel şekilde uyarlar. Daha alt ucu duymanız gerekiyorsa, T5V, ADAM Sub7 ve Sub8 subwoofer'larla uyumludur


Alctron EPP005 Referans Monitör İzolatörü - Hoparlör Süngeri

Alctron EPP005 Referans Monitör Hoparlör İzolatörü - Hoparlör Süngeri, monitör hoparlör süngeri yumuşak ve esnek yapıdadır, hoparlör ve masa arasında titreşimi yoğun, sağlam ve dayanıklı malzemesi ile azaltır ve titreşimden oluşabilecek istenmeyen frekansları ortadan kaldırır. Alctron EPP05 Hoparlör Süngeri monitör hoparlör performansını iyileştirmeye yardımcı olan bir hoparlör süngeridir.

Profesyonel Müzik stüdyoları için vazgeçilmez monitör aksesuarlarından biri olan Alctron EPP005 şimdi en uygun fiyatlarla Elit Müzik'te.

Alctron EPP05 Hoparlör Altı Sünger sahip olduğu yüksek yoğunluk ile sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. 5 inç'e kadar olan referans monitörler için uygundur. Üç farklı açıda kullanım imkanı sağlar. Alctron EPP05 Referans Monitör Süngeri hoparlör kabinin oluşturduğu titreşimin hoparlörün üzerinde durduğu yüzeye iletimini ortadan kaldırarak hoparlör performansına yardımcı olur.


Alctron EPP005 Referans Monitör İzolatörü hoparlör geri tepmesini hesaba katarak tasarlanması bakımından rakiplerinin önüne geçer.

Alctron EPP005 Referans Monitör Süngeri gelişmiş mühendisliği ile hoparlörünüzün daha fazla alan derinliği oluşturmasına yardımcı olarak tüm frekanslarda önemli ölçüde daha fazla ayrıntı sunmasını sağlar. Ayrılabilen iki parçadan oluşan Alctron EPP005 Hoparlör Süngeri size referans monitörünüzü dilediğiniz yüksekliğe ayarlayabilmenizi sağlar. Kullanımda sağladığı kolaylık, gelişmiş mühendisliği ve uygun fiyatı ile Alctron EPP05 Referans Monitör İzolatörü stüdyonuzun vazgeçilmezlerinden biri olacak!T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.